SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie supy na poczatek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
Czesc:)

Zaczne od tego ze cwicze sobie w domu. Pompki brzuszki i troche na drazku (bez lawki). Mam do was pytanie, jakiego supla sobie zakupic ktory pomogl by mi w tych cwiczeniach? Wolal bym cos w tabletkach. Slyszalem ze kreatyna nie jest najgorsza ale podobno po przerwaniu sesji miesnie wracaja do pierwotnego wygladu po pewnym czasie a nie chcialbym sie za 2 miesiace zrobic jak flak. Licze na wasza pomoc, przydaly by sie argumenty co do supli za i przeciw.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyjaśniam. Z kreatyną lepiej będzie Ci poczekać, albowiem:
1. Nie trenujesz wszystkich partii.
2. Nie masz dostępu do odpowiedniego sprzętu.
3. Masz za mały staż.
4. Więcej Ci da, jeśli weźmiesz ją później.

Kreatyna odpowiednio stosowana nie powoduje, ze mięśnie wracają do poprzedniego stanu. Jedyne, czym mogę wytłumaczyć tę pseudoteorię, to to, że ktoś nabrał się kreatyny, podlało go tylko, mięśnia żadnego nie zrobił, zszedł z krety, woda zeszła i wydaje mu się, że to nie działa. Z odpowiednim treningiem, w miarę ogarniętą dietą, to, co zrobisz na krecie zostaje, a podlanie wodą jest minimalne.

HMB nie działa, jest wiele badań, które to potwierdzają. Uważaj, bo niektóre firmy ładują kreatynę do HMB. Jak coś pójdzie to po krecie, ale będziesz myślał, że po HMB i machina będzie się kręcić.

57 cm w udzie to nie jest wcale tak dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Tobie napewno nic nie zostanie. Zainwestuj w ławeczke i gryf bo to podstawa albo kup sobie karnet na siłke. Żadne suple bez diety i odpowiedniego treningu Ci nic nie dadza. Kreatyna równiez.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
Jesli chodzi o budowe to jako tako juz to wyglada i nie jestem "plaski". Na silke chodze ale tylko sporadycznie raz na iles. Zalezy mi na "ladnej" klacie no i recach, wiec nie mowie tutaj o zadnym profesionalnym wygladzie. Z tego co wiem to w domu za pomoca pompek i tym podobnych cwiczen mozna cos sensownego zbudowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402274
zacznij sie odzywiac jak nalezy na poczatek, poza tym przy takim treningu nie licz na zbyt wiele
a odbiegajac od tematu to sa jeszcze inne partie miesniowe ktore nalezało by trenowac poza klata i ramionami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
do czego Ci ręce i klata? to przyszpanowania dziewczynom? ćwicz całe cialo, podstawa to nogi i plecy. masz mocne plecy masz mocne ciało. rece cwiczy sie tylko po to zeby wygladaly proporcjonalnie do calego ciala. jak nie cwiczysz calego ciala to bez sensu jest cwiczyc rece. znam goscia z silki co ma 45cm w bicku i 50cm w udzie. wyobraz sobie jak to komicznie wyglada.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
Oczywiscie macie racje ale w mlodosci dosc duzo biegalem dlatego "nogi" mam dosc umiesnione (57cm w udzie) a w bicku czy klacie to szkoda gadac, dlatego w tej chwili dosc smiesznie wygladam nie mowiac o dopasowaniu ubran etc. Chce tylko abyscie mi cos doradzili i udzielili kilku wskazowek co by tu kupic aby poprawic swoj wyglad nie zaleznie czy waszym zdaniem przy takich cwiczeniach to cos da czy nie. No bo przeciez sprobowac moge a pieniadze moje :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Nic poza dietą Ci nie jest potrzebne. Jeżeli tak unikasz ten siłowni to poczytaj o treningach na drażku. kilka razy w ygodniu możesz robić kilka serii podciągania się. Wtedy ćwiczysz plecy, rece, barki.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
Nie unikam tylko do najblizszej mam jakies 60km. Co do serii to takowe robie ale caly czas to za malo, dlatego chce sie czyms wspomoc typu kreatyna czy hmb. I mam nadzieje ze mi cos podpowiesz co do "chemi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
HMB nie dziala wiec nawet nie ma co sie za to brac. Możesz brać sobie kreatyne ale co Ci ona da? Mięśnie Ci nie urosną poprzez pompki i brzuszki. Podstawa to drążek, ławka, gryf i stojaki. Nie wierzę że Twoi koledzy nie mają chociaż takiego minimum i nie możesz z nimi ćwiczyć. Lepiej pieniądze na suple przeznaczyć na sprzęt i obciążenie. Ja robiłem sobie stojaki poręcze etc. sam i są niewiele gorsze od tych skepowych trzeba troszeczkę czasu poświęcić i jaka praca taka płaca. Na kreatynie poprzez pompeczki i drążek siły nie przyjdzie ;)

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Co do kreatyny naczytałeś się głupot jakiegoś sezonowca który się podlał woda i po cyklu myślał że to mu zostanie no i zaniedabał treningi, odżywianie no i efekty są mizerne a potem piszę że to jakiś szit. Przy takim treningu suplementy Ci nie potrzebne przy takim treningu, organizm nie jest nim za bardzo obciążony, a mieśnie nie otrzymują odpowiedniego impulsu do wzrostu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
Co do lawki do podsuneles mi pomysl. Przeciez moge sobie uspawac takowa bez problemu bo material jak i spawarke mam :P
Tylko czy podpowiecie mi cos na temat tej kreatyny? :D

Zmieniony przez - bearq w dniu 2012-06-20 19:38:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAW

Następny temat

Początek treningu

WHEY premium