SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodycze w diecie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Witam.Mam pytanie odnosnie słodyczy w diecie.Moim celem jest utrzymanie wagi i wzrost siły.Trenuje sporty walki i to one są priorytetem.Wygląda to tak że 4 razy w tygodniu boks i 2 razy w tygodniu siłownia.Moge sobie raz w tygodniu zjeść słodycze?Jakaś czekolada,ciastka lub coś innego.Dieta jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sporadycznie można, nic ci nie będzie, ale najlepiej unikać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
słodycze to słabość każdego z nas wiec jak zjesz od czasu do czasu to świat sie nie zawali , najwyżej będzie wiecej do spalenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Ale jak już jem to lepiej przed treningiem czy po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Wszystko dla ludzi :D Mój znajomy np jest uzależniony od czekolady, je pół czekolady co niedziela do kawy. I jakoś mu to w sukcesach nie przeszkadza. Ja jednak na swojej rdukcji unikam Słodyczy i alkocholu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
zawsze w okresie redu można zarzucić okiem na kuchnie sfd - 10 przepisów na stronie na serniki, placki, ciastka, galareti nadające sie na redu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Jak już to przed , zawsze to spalisz w jakimś stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
Ragbista - a ja uważam, że lepiej PO
tak samo jak po treningu dopuszczalne jest chociazby carbo (albo nawet banan).
a samo "spalanie" to nie tylko w czasie treningu, ale oholny dzienny bilans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Ile ludzi tyle opinii :D Raczej wątpie ,że ta słodycz jest wliczona w kcl dzienne , raczej to dodatkowe kcl w ciągu dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
z tym się zgadzam :) myślę, że zrozumiałeś o co mi chodziło.
od siebie dodam tylko - że jeśli ktoś nie jest pro - to czasami właśnie odmówienie sobie 1 ciastka (apisałem 1 - nie 1 paczki) może być gorsze niż zjedzenie go. Psychika jest ważniejsza niż te dodatkowe 10g cukrow prostych, a stres powoduje wyrzut kortyzolu (w jakimś dłuższym mechanizmie, któego nie znam - ale gdzies czytalem wiec sobie upraszcam) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Wiadomo o co chodzi .. Popieram to bo nie ma co sie katowac jak sie nie jest w okresie przed startowym i spożywanie słodyczy z głową jeszcze nikogo nie zabiło .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adam " JABI " Jabłoński - Przygotowania do Mistrzostw Polski 2014

Następny temat

[Zapytaj Trenera] Jak prawidłowo zakładać paski do martwych ciągów

WHEY premium