SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sól fizjologiczna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jak mozna wiedziec jakie jest rozlozenie zyl. i tymbardziej z pielegniarami jak sa osoba druga jak moga to wyczowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Lata praktyki ('') ? Hehe zartuje. Podskornie HCG mi ladnie weszlo, tylko czuc bylo, ze cos zostalo w to miejsce wbite duzo dluzej niz przy domiesniowym.

Zmieniony przez - roteiro w dniu 2008-02-11 15:50:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
zauważcie że pielęgniary nie robią aspiracji, co jest oczywiście błędem.
Tu sie -SHIELD- mylisz, ilekroc mialem szczepienie zawsze pielegniarka robila aspiracje,tyle ze robia to tak szybko kciukiem ze nawet drudno zauwazyc.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zauważcie że pielęgniary nie robią aspiracji, co jest oczywiście błędem.
Tu sie -SHIELD- mylisz, ilekroc mialem szczepienie zawsze pielegniarka robila aspiracje,tyle ze robia to tak szybko kciukiem ze nawet drudno zauwazyc.


i tu sie obaj mylicie
Shield - przy inj podskornych aspiracji sie nie robi, generalnie, wiec nie nazwalbym tego bledem,
Aleks przy szczepieniach aspirowac NIE NALEZY , wiec tu moze kobita blad popelnila, albo aspiraci nie bylo poprostu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Swego czasu rozmawiałem z pielęgniarką i twierdziła, iż robi aspirację (także przy szczepionkach), jednak rzeczywiście praktyka powoduje, iż pacjentowi może być ciężko wychwycić ten moment.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
A ja wam powiem,ze moja szwagiera jest dyplomowana pielegniarka ,pracuje w szpitalu robi dzienie z 30-50zastrzykow i nigdy nie zaciaga , mówi ,ze jest to stara szkoła z rodem z PRL. Mówi ,ze jak trafi sie w żyle krew sama wleci to strzykawki, na poczatki jej nie wiezyłem ale pokazała mi podreczniki ze studiów i rzeczywiscie tak pisało jak mówiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
nieważne

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-02-11 21:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
było już pare tematów za i przeciw aspiracji, wiec nie widze sensu aby każdy znów stawiał swoje argumenty przeciwko innym.

A co do aspiracji przy wbijaniu podskórnym, to juz zupełnie bez sensu, bo od kiedy to są żyły w tkance tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Sorry że odświeżam ale zakupiłem dzisiaj również ową Inj. Natr.... z tym że za 10 ampów panienka aptekarka skasowała mnie prawie 30zł. Pytanie, czy zważając na to że na brzuchu mam lekką fałdę tłuszczu wciąż można wbijać w nią HCG z takim samych efektem?

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36905
aspiracja przy podskórnym? jak zrobić penem z insą aspiracje ?

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOLĄCE INIEKCJE!!!!!!!

Następny temat

Undestor, co po nim?

WHEY premium