SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOLĄCE INIEKCJE!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
MAM PYTANKO TYDZIEN TEMU ZACZĄŁEM CYKL NPP"DURABOL"C2D 1ML/100MG+TESC PROP RUSKI C2D 1ML/100MG ROBIE STRZAŁY ŁĄCZONE TZN W JEDNEJ STRZYKAWCE PODAJE NARAZ DWA SRODKI W UDO. PODCZAS INIEKCJI JEST WSZYSTKO OK PROBLEM ZACZYNA SIE PO OK 12GODZ TZN BOLA MNIE UDA TAK JAK BYM MIAL ZAKWASY PRZECHODZI PO OK 48 GODZ BOL JEST NIEPRZYJEMNY TAK ZE CHODZI SIE NAWET CIEZKO KUMPEL OD KTOREGO TO DOSTALEM MOWI ZE MIAL TAK SAMO ZE PONOC TEN RUSKI TESC TAK SIE SLABO PRZYJMUJE I ZE POZNIEJ TO MIJA U MNIE PO TYG. DALEJ NA*****A JAK CHOLERA DZISIAJ BEDE ROBIL W TYLEK MOZE BEDZIE LEPIEJ CZY MOZE KTOS TAK MIAL ALBO MOZE KTOS WIE DLACZEGO TAK SIE DZIEJE TOWAR WYDAJE SIE OK SILA IDZIE A BIORE DOPIERO TYDZ MOZE JEST JAKIS NA TO SPOSOB, NADMIENIE ZE OSTATNI CYKL(JAKIES10 M-CY TEMU) BRALEM DECE+TESC POLSKI PROLONG TEZ W UDO I BYLO OK CZY MOZLIWE ZE PO OSTATNIM CYKLU MAM ZROSTY W UDACH I DLATEGO TAK SIE DZIEJE. Z GORY WIELKIE DZIEKI ZA POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
To widzę że nie tylko ja mam taki problem, bije propa z axio, w udo jak walnąłem to kulałem przez 3 dni, teraz strzał poszedł w dupala i sprawa wygląda podobnie boli jak cholera, ale przynajmniej wiesz ze jesteś na cyklu Tyle ze wnerwiajacy staje sie ten ból

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
bolacy jest alkohol benzylowy zawarty w srodkach- im wiecej tym wiekszy bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
JEST NA TO SPOSOB ,CZY W TYLEK BEDZIE MNIEJ BOLALO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
mam to samo, wlasnie bije propa. sam zastrzyk nic nie boli ale po jakis 7-8 godz odczuwam bol w miejscu injekcji

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak matei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
po strzale rozmasujcie miejsce iniekcji, kąpiel w gorącej wodzie i masaz pomagaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
kupic lepszy towar.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ten ruski teść to farmak? Wy***ka farmaka na******lała masakrycznie. Kup lepszego propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
zacząłem walic w tyłek i jest ok,moze moje uda tak reaguja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
ja po Propionacie z Ec mam to samo ... mega bol .. ze kuleje na jedna noge jak wbiłem w udo .. dlatego teraz tylko w dupe .. chodziaz w tyłek tez napierdziela ..ale mozna chodziaz normalnie chodzic :D ..

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
oho trzeba bedzie zakazac tematow o EC

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methandienone i Omnadren250

Następny temat

Sól fizjologiczna

WHEY premium