SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy prawidłowo robię iniekcję?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
Witam,
właśnie jestem po 3 strzale teścia. Mój problem polega na tym, iż nie do końca wiem jak prawidłowo robić iniekcję ponieważ jest to mój pierwszy cykl. Korzystam ze strzykawki 2ml i igły 40ml. Szota robię w górną zewnętrzną część pośladka. Wbijając całą igłę, czuję jak jest ona milimetry od mięśnia. Leciutko dociskając czuję spięcie pośladka i aby go przebiła muszę ją dopchać jeszcze ok 1cm i dopiero wprowadzam towar. Po wyjęciu igły pokazuje się mała kropelka krwi w miejscu wbicia. Proszę was napiszcie mi czy robię to prawidłowo, czy muszę dopychać tą igłę aż się wbije w mięsień czy wstrzykiwać propa po wbiciu całej igły tak jakby na granicy z mięśniem, bo u mnie tak to wychodzi z igłą 40mm. Wiem, że saa powinny być podawane domięśniowo ale to niezbyt komfortowe tak się pośladek napina ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
Dzięki Pany dopiero zacząłem przygodę i nie bardzo wiedziałem co i jak. Jeszcze raz wielkie dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
Panowie nie zrozumieliście mnie :( Wiem jak i gdzie wbijać tylko nie wiem czy głębokość na jaką wbijam jest prawidłowa. Drugi strzał który robiłem piątek w południe czuję do dzisiaj, ten wczorajszy tez chyba bede czuł długo. Nie mogę siedzieć boli mnie tyłek strasznie, nie mogę spać przez to :( Jak wbijam igłe tak jak jest pokazane to nie dochodzę do mięśnia dlatego jeszcze ją dopycham ok 1 cm i wtedy czuje jak sie wbija w mięsień i dopiero wprowadzam. Wiem, że coś robię nie tak bo mnie boli cholernie że będę musiał to rzucić a nie chciałbym, prosze pomóżcie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
W dupe igła 40mm w udo 30mm i na pewno trafisz w mięsień

A tu kolejna instrukcja obsługi
http://www.spotinjections.com/index3.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
masz 40 mm wbijasz do końca i robisz iniekcję tutaj nie ma filozofii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bol powoduje srodek ktory podajesz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
wbijam 40 mm i nic nie dociskam i jest pewność, że siedzi w mięśniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jak nie przebijesz na wylot to tak.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
a gdzie ma siedzieć???chyba logiczne ze w mięsniu,chyba że foką jesteś i masz 5 cm tłuszczu pod skórą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2014-01-14 03:41:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpisanie cyklu wraz z odblokiem

Następny temat

GINO ATAKUJE

Wiecej