SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iniekcje domięśniowe a iniekcje podskórne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2708

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
1. WIEK: 33
2. WAGA: 82
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 117
-udo: 65
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9 lata
6. DIETA:
-białko:2-3 g/kg
-węglowodany: 3g/4g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak, krótka przygoda z EPI i LGD
8. TRENING: PHAT
9. CEL CYKLU: masa jakościowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%:13-15%
(typ budowy)
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: chyba łysienia, w sensie już nie mam włosów
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 1x140
-martwy ciąg: 3x200
-przysiad: ok 3x160
-żołnierskie 1x85

To mój pierwszy cykl na iniekcyjnym SAA. Obecnie mam 200 mg Test Enan + 200 mg Masteron Enan 200mg tygodniowo. Rozplanowane to mam jak 2 strzały co 3 ,4 dni (2 razy w tygodniu po pół dawki). Jestem po 2 iniekcjach domięśniowych udo prawe i lewe. I zastanawiam się czy nie można by było robić iniekcji podskórnych. Na T-Nation czytałem, że jest to lepsza metoda podawania SAA, jednak na jednym kanale YT znalazłem informację że taka ilość nie nadaje się na iniekcje podskórne ale nigdzie nie podali do ilu ml można robić podskórnie a od ilu powinno się domięśniowo. Na pubmedzie też polecali i opcję SUB Q jednak tak samo nie znalazłem info o ilościach.

W moim przypadku było by to 1,5 ml 2 razy w tygodniu. Przyznam że nie wiem czy dobrze wykonuje te iniekcje do mięśniowe i nie czuje się z nimi w 100% pewnie pomimo ze sam się jakoś nie stresuje i jestem obeznany z igłami bo jestem honorowym dawcą krwi to jakoś jak robię domięśniowo ręka drga.

Podskórne iniekcje wydają się prostsze, a raz że igła raczej jest krótsza niż te domięśniowe używam 0,6 x 25 ml.

Macie jakieś doświadczenie w tej materii ?



Zmieniony przez - thorin w dniu 2019-05-09 19:44:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Testuje, kolejne spróbuję w pośladek.
a co do przeziębienia podobno jest coś takiego jak "testosterone flu" - obejrzałem kilka filmików ale to dziwne że nie pojawiło się po pierwszym strzale. Teoretycznie ma trwać od 2 do 7 dni. Czasem może dłużej. Lekarz przepisał mi 3 dni zwolnienia. Trochę odpocznę ale też niestety kolejna przerwa w treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
leć domięśniowo tak jak jest przeznaczenie leku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Duzo razy juz byl temat przerabiany. Jak mam male codzienne bicia ponizej 1ml to tak sobie od czasu do czasu wbije. Jak wiecej to sie banka utrzymuje pod skora.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj barki albo poslady kłuć. Ja osobiście w uda jak biłem to ile razy jakiś stan zapalny że chodzić się nie da, albo skurcz mięśnia przy wbijaniu igły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nogi chyba najbardziej wrażliwe , chodź sam teraz bije po udach . Jak kolega wyżej . Często czuje po strzale udo w które bije . W prawy poslad samemu tez dobrze idzie . Chodź teraz już tłoczek staje w miejscu jak zaspawany. Podczas wbijania jakieś trzaski . Wiec dałem odpocząć pośladowi . Kiedyś biłem tylko barki , ale to mniejsze ilości soku szły .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w barki 2ml jednorazowo śmiało ładuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Dzięki za informacje. Będę w takim razie robił domięśniowo, chociaż może z raz spróbuję podskórnie żeby obczaić jak to wygląda.

Po ilu zastrzykach zrobić badania żeby sprawdzić czy to co biorę jest sensowne czy nie ?


Zmieniony przez - thorin w dniu 2019-05-09 22:11:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22318 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402802
Podskórnie raz wejdzie dobrze a za 2 dni to samo leci, identyczna ilość i może się zrobić rumień.
Nie wiem, od czego to zależy. Ale do 1ml max można się bawić.
Teraz z tej metody przeszedłem na barki, a leci 0,5ml e2d i jest bezproblemowo jak na razie. Tylko do strzałów jedną ręką z aspiracją trza się przyzwyczaić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Zastanawiam się nad dłuższa igła, czy nie zmienić na 0,7 x 40 mm, bo używam 0,6 x 25 mm. Plus nie wiem czy to kwestia źle wykonanej iniekcji czy czego. Ale jak np próbuję robić przysiad i mięsień jest w maksymalnym rozciągnięciu czuć delikatnie że tam coś się działo. Nie określił bym tego bólem ale coś jak siniak , albo stłuczenie. Tak samo jak docisnę to miejsce.

Na wszelki wypadek smaruje delikatnie voltaren maxem.


Zmieniony przez - thorin w dniu 2019-05-10 20:51:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj dłuższą. Ja poślady bije 07x40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
thorin
Zastanawiam się nad dłuższa igła, czy nie zmienić na 0,7 x 40 mm, bo używam 0,6 x 25 mm. Plus nie wiem czy to kwestia źle wykonanej iniekcji czy czego. Ale jak np próbuję robić przysiad i mięsień jest w maksymalnym rozciągnięciu czuć delikatnie że tam coś się działo. Nie określił bym tego bólem ale coś jak siniak , albo stłuczenie. Tak samo jak docisnę to miejsce.

Na wszelki wypadek smaruje delikatnie voltaren maxem.



Zmieniony przez - thorin w dniu 2019-05-10 20:51:35


troche krotka 25, sprobuj cos pomiedzy 07x30 ja takie wlasnie mam teraz jakies resztki zostaly w szafie ciagne do zuzycia, ale wchodzi elegancko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sam CLOMID Na ODBLOK TESTOSTERON PROPIONAT +METHANDIENONE

Następny temat

Czy letro może być?

WHEY premium