SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Czy będąc na diecie wysokobiałkowej i niskowęglowodanowej mogę trenować na rzeźbę? Celem mojej diety jest stracenie zbędnego tłuszczu z brzucha, ale chciałbym też powiększyć moje mięśnie. Jak mam trenować, aby tego dokonać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
"Czy będąc na diecie wysokobiałkowej i niskowęglowodanowej mogę trenować na rzeźbę?" Jak najbardziej.

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
A jak będę chodzić co drugi dzień na basen i gdy będę biegać 2 razy w tygodniu to wpłynie to korzystnie na rzeźbę czy niekorzystnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
Korzystnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
A moglibyscie mi ułożyc plan, ale tylko z ćwiczeniami domowymi? W domu mam tylko hantle, ale za to z różnym obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1433
Anarki111 Ja cos nie czaje, ostatnio jakis post zalozyles, gzdie mówiles ze ci brzuch rosnie, i gadales ze wsuwasz cztery paczki ryzu dziennie, wiec jak dla mnie to jest dieta z duza iloscia wegli a nie mala.
chyab ze teraz diete zmieniles to co innego.
A nie mozesz sobie pojechac treningu cyklicznego michaila, przeciez tam byla taka grupa IV albo V dla ludzi którzy chca stracic spro tlusczu wlasnie z dieta wysokobialkowa, do tego dorucisz sobie aeroby, basen, bieganie, jazda na rowerze i wrzuc sobie jeszcze trening abs na brzuch i bankowo sie wyrzezbisz jak tak pojedziesz przez jakis czas.

Scope

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
No właśnie zmieniłem tą dietę na lepszą. A co do tego treningu to mogę wyrzeźbić nim sobie całe ciało czy tylko brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1433
Trening cykliczny michaila jest na wszystkie miesnie, a dodatkowo dokladasz sobie trening abs ktory jest tylko na miesnie brzucha i aeroby + odpowiednia dieta. Pamietaj ze samym treningiem wyrzezbisz sobie za***iste miesnie brzucha, ale co z tego jak nie bedzie ich widac, bo bede przykryte tkanka tlusczowa wiec oprocz treningu odpowiednia dieta + aeroby zeby sie pozbyc tlusczu.

Scope

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
a co do tego treningu to dla mnie odpowiedni chyba będzie taki trening:
https://www.sfd.pl/temat104859/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness-ball, Roller Ball, Wrist Ball

Następny temat

Trening na masse PLEASE

WHEY premium