jestem największym przegrywem jakiego w życiu poznałem
nie bo ładna ;\\
nie bo ładna ;\\Ilość wyświetleń tematu: 131349
nie bo ładna ;\\
"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"
DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html
pilkaPNej, czemu zawsze w spamie jest tak samo
gadamy o dupach, ćpaniu i żarciu poyebanych ilości![]()
Też się zamieniam w pedała, jak się zabujam, tylko bym k***a rozmawiał i oglądał zachody słońca, a ch** się do dupy chowaNasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły