SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryki tyki wcinam anaboliki-SPAM

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105857

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popuri
musiałeś być głodny


Nie, ja po prostu jestem fanatykiem bananów, nie powstrzymam się Z większością owoców tak mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Bebolek ja jem 5000 na czysto i nigdy mi się to nie znudzi

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popuri, ja cię szanuję za pomoc jakiej tutaj z cierpliwością udzielasz ludziom takim, jak ja, za formę, jaką masz, bo jednak masz ją bardzo dobrą, za wiedzę, której masz ogrom, ale no nie wiem... chyba jednak na scenie znajdą się ludzie, którzy byli gotowi jeść 6 razy dziennie to samo, żeby zrobić formę i nei wygrasz z nimi właśnie przez te owoce i "nie patrzenie czy coś działa", choć jadłospis masz w moich oczach bardzo zdrowy, no ale Ty wiesz to o wiele lepiej ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I niech mnie katabolizm pożre, jeśli się mylę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MaksymS
popuri
po prostu jem to co lubię, nie patrzę czy coś lepiej działa czy nie.


No to ja ci sukcesu nie wróżę.


Zobaczymy. Myślę, że jakąś tam sylwetkę udało mi się wyrobić, aczkolwiek na pewno nie będzie że będę się męczyć z czymś żeby do czegoś dojść. Po prostu nie ma poświęceń, nie ma wyrzeczeń, nie ma smutnej diety, nie ma monotonnej diety, bo ja po prostu czerpie z tego przyjemność, to że trenowałem po 3 razy dziennie na redukcji to sama przyjemność żadne wyrzeczenie, oprócz okresu diurezy no tam fajnie nie jest, ale tylko tydzień. Ludzie niestety nie wiedzą jak bardzo ważna jest psychika....
uwierz że np. pani która pracuje w pracy, w środowisku wysoce stresogennym ( np. mobing ) i ma 2 dzieci nie schudnie np.
mimo trzymania diety nawet jak kulturysta. Jeśli nie masz komfortu psychicznego, hormony nie pozwolą Ci robić progresu niestety, albo będzie on mały. Chociaż niektórzy też mają całkowicie odwrotnie ale to zależy od człowieka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no wiadomo jak będę chciał zejść do mniej niż 7 % to jest inna rozmowa, w ogóle
teraz masa to wiesz :)

znaczy tak nie chodzi mi o to, że nie patrzę czy coś działa, tylko zawsze znajdę zamiennik smaczny przede wszystkim, a dopiero potem skuteczny
nigdy odwrotnie
o to mi chodzi
zamiast owoców na redukcji do 7% mogą być galaretki 0 kcal % z aromat truskawkowym np.
i juz masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
np. Ozziemu to smakuje, i ma progres mimo że smutna dieta
a ja np. na jego diecie musiałbym wmuszać w siebie... i nawet jakbyśmy jedli po tyle same kcal to on progresowałby ja nie.

i odwrotnie jak on by jadł moje wynalazki mogło by być podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idę na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wróciłem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Drugi cykl potrzebuję pomocy :)

Następny temat

ogólne porady

WHEY premium