że musi to wiadomo, ale czy jest
nie pamiętam, gdzie czytałem, czy oglądałem, może to nawet ty pisałeś, że ktoś tam w kilka miesięcy ładnie sobie zbił poziom testosteronu, bo coś tam źle robił, albo ty to mówiłeś, albo u Karmowskiego to widziałem.
nie pamiętam, gdzie czytałem, czy oglądałem, może to nawet ty pisałeś, że ktoś tam w kilka miesięcy ładnie sobie zbił poziom testosteronu, bo coś tam źle robił, albo ty to mówiłeś, albo u Karmowskiego to widziałem.
