Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Kiedyś oglądałem Naruto. Ty ogarniasz te Anime itp? Bo kiedyś na Hyperze leciała taka zaj**ista bajka skośna, tylko nie pamiętam dokładnie, o co chodziło. To było o takim ziomku, który sobie po prostu mieszka w jakimś mieszkanku i to jest o jego życiu, pamiętam tylko, że to lubiłem
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
I było jeszcze takie fajne, zaj**iste w ch**, to opowiadało chyba o tym, że jakimś ziomkom zaj**ali matkę czy ojca i rodzeństwo musiało coś tam zdobyć, żeby ich wskrzesić.