SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybki z biedronki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Cześć. Mam pytanie do doświadczonych konsumentów ryb i klientów biedronki zarazem :D
Co polecacie z ryb z biedry ?
Kryterium oceny to CENA / SMAK / WARTOŚCI ODŻYWCZE.
Dziękuje z góry i liczę na ożywioną wymianę doświadczeń
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
zgadza się. Będe szukał poprostu jakiś dostawców czy coś, nie pomyślałem o tym więc troche mi pomogliście. Dziś będe w biedronce,ale raczej wątpie aby wpadło mi w oko coś super jeśli chodzi o cene/jakość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mintaj, nie wiem jak teraz ale zawsze jak brałem to byo na paczce taniej, tam są ryby jak wszedzie indzie, czy to lidl czy tesco itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27170
Ja polecam łososia wędzonego pieprzowy pysznyyy.










Zmieniony przez - espe123 w dniu 2019-10-30 20:20:47
1

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Przecież tam żadnego wyboru nie ma . Ryby stanowią wartościowy składnik zdrowej diety, niemniej jednak powinny być wybierane starannie i przygotowywane w odpowiedni sposób. Nie wszystkie ryby są bowiem równie wartościowe, a niektóre zawierają spore ilości zanieczyszczeń mogących stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia. Jeżeli lubisz ryby to sobie znajdź jakiś sprawdzony sklep rybny i tam kupuj . Ryby najlepiej jest jeść dwa lub trzy razy w tygodniu po 150 – 300g na posiłek. Jeśli będą to ryby morskie, zasobne w kwasy omega 3 i witaminę D, to mamy szanse pokryć dzienne zapotrzebowanie na te składniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33057 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Ryba jak ryba ( czy to z biedry czy z lidla lub innego marketu ) - w puszkowanych czy w słoikach patrz na skład a jak mrozone czy świeże to patrz na datę ważności i świeżośc ryby ( całe ryby to np kolor oczu , skrzel itp ) . Mi z biedry brakuje dzwonków łososia które lata temu były za śmieszne pieniądze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Przede wszystkim, w pierwszej kolejności świeże ryby, które nie pochodzą z hodowli (informacja na opakowaniu). Następnie mrożone filety i okazyjnie wędzone oraz puszkowane.

Z ryb dobrych pod względem cena do jakości na pewno warto zwrócić uwagę na: mintaja, morszczuka, dorsza, makrelę, śledzie, mirunę, łupacza, pstrąga. Poza tym polecam poczytać na ich temat artykuły:

https://potreningu.pl/articles/6176/czy-ryby-sa-zdrowe-ktorych-ryb-nie-jesc

https://potreningu.pl/articles/3792/ryby-jakie-ile-i-jak-czesto 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja dostaję rybki prosto z przetwórni, która pakuje te wszystkie ryby dla biedronki i jakość mają naprawdę dobrą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
własnie zauwazyłem po waszych wpisach że nie zawarłem tej informacji w poscie. Mam na myśli rybki mrożone. W biedronce są smaczne łososie - niestety sa kiepskiej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33057 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
TomaszAZ
własnie zauwazyłem po waszych wpisach że nie zawarłem tej informacji w poscie. Mam na myśli rybki mrożone. W biedronce są smaczne łososie - niestety sa kiepskiej jakości
Dlaczego kiepskiej jakości ?? uzasadnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To wybieraj ryby łowne, jak dorsz czy minatj a nie chodowlane, łososia też mozewsz szukać łownego ale nie w biedronce, no i cena jest spora

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić rzeźbę

Następny temat

ŻYWIENIE W STRATEGII BUDOWANIA SIŁY I MASY MIĘŚNIOWEJ

WHEY premium