SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg "Zielona Łąka" z Biedronki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 308
Witam,
Od długiego czasu jem chude twarógi "Zielona Łąka" z Biedronki i zastanawiam się czy na pewno są chude bo konsystencją przypomina ser śmietankowy,? Ma ktoś jakieś pewne informacje o wartościach odżywczych tego produktu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
mozesz smialo szamac ma taka konsystencje bo jest poprostu zmielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wartości masz podane na nim ale są czasem te serki kwaśne to mnie razi i dużo wody wolę wiejski

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Kiedyś to kupiłem z ciekawości, kwaśne w cholerę serwatki, klasa II albo nawet III
Od jakiegoś czasu nie kupuje już niczego w takich sklepach, po kapuście z Lidla do tej pory włóczę się po lekarzach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
Zielona laka kwasna?? qazar nie zartuj...Czasami kupuje mi smakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
twaróg jak marzenie! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie żartuje, może ja miałem trefną ale była jak na ser chudy wyjątkowo kwaśna...<ble>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najmniej serwatki spotykam w OSM JASIENICA jeśli masz dostęp polecam nie walą w ch...
a w lidlu to warzyw wszytskich unikam jak ognia raz był artykuł w tv co oni robią z nimi w magazynach a najgorsze te pakowane przykładowo 3 papryki czy jakies marchewki w pojemnikach powinien tam sanepid wpaść lub inny urząd

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
A po za tym starszy mi zisiaj kupil twaorg delikatny smietankowy president. Nie mam zamiaru jesc go codziennie ale mam pytanie co myslicie o tym produkcie?? Zaw. % tł. 4%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Powinni tego zabronić
jeśli to ten "prezydent" co myślę to jest znakomity, wcinam to do wina

Zmieniony przez - qazar w dniu 2009-07-07 15:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kwaśna kwaśna panowie pełna racja czasem tak nawalone serwatki że się wylewa kupcie twaróg za złocisza więcej z dobrej firmy zobaczycie różnice chudy jest twardy i suchy biore go do łapy i jak cegła

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie odnosnie zapotrzebowania;]

Następny temat

szybkie pytanie. posilek a praca

WHEY premium