SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryż;] Ile?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 426
takie pytanko..mam zamiar wcinać ryż, a właściwie to jush zacząłem. Prosze o pomoc jak to mam jeść? ile? i z czym? chodzi mi tu o sybkie nabranie masy. (do tego wcinam kreatyne i czasami białko). z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
sam musisz wiedziec ile masz wcinac ryzu 1 worek=100g= ok 70gww uloz diete i daj tu

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 345
szybko to mozesz nabrac masy tluszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 426
hmm. mam 184cm i 79 kg, 18 lat, 2 worki z groszkiem na obiad lub po obiedzie starczą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
hmm. mam 184cm i 79 kg, 18 lat, 2 worki z groszkiem na obiad lub po obiedzie starczą?/
wegle+bialko+tluszcze tak ma wygladac posilek a jeden worek ok ale na posilek oblicz swoje zapotrzebowanie uloz diete ( ma sie skladac z 5-6 posilkkow) poczytaj troche

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Poczytaj posty podwieszone tam masz napisane jak ulozyc diete.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryz do znudzenia i wypelnienia zalozen zbilansowanej diety
polecam wyszukiwarke i posty podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
poczytaj forum bo twoja wiedza nie jest zbyt duza ( odnosi sie to do autora postu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 426
wiem wiem...dietke jush mam poukładaną..ryż wcinam 45 min. po treningu..tylko nie wiem ile go zjeść...bo nie wiem jaka ilość mi pomoże w masie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182
Pamiętaj że ryż zawiera dużo węgli i najlepiej jeść przed i po treningu...Najlepiej jeść go z piersią kurczaka bo zawiera ona dużo białeczka i jest smaczna:)Dużo diet masz rozpisane na forum wiec sobie zobacz ile się powinno jeść ryżu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

redukcja a btw

WHEY premium