SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque v2.0

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Dzięki, sałatka żadna wymyślna, raczej z cyklu "resztki w lodówce". Twoje omlety to są mega, ten rabarbar jest jak taki kwaskowaty dżemik, omnomnom...

25.07
Kurczę, odczuwam, że jestem po redukcji, niestety siła nie ta. Wchodzę teraz na utrzymanie, więc powinnam być coraz lepsza. Nagrałam filmik jak męczę się z 6x55kg w martwym ciągu... Gdzie kiedyś 5x70kg nie było problemem (ale technika była gorsza, tutaj wydaję mi się, że bez zastrzeżeń). Ogólnie powoli się nakręcam na fajne ciężary. Kalorie podskoczą to i chęć na dodatkowe i grubsze talerze również wzrośnie.

Po za tym dużo się nachodziłam, bo uparłam się, że bez auta pozałatwiam sprawy na mieście i 15000 kroków wpadło

Dieta:
1. Omlet marchewkowo-rabarbarowy, borówki


2. Owsianka z serkiem wiejskim, borówki, wiórki kokosowe


Lody z mrożonych bananów i truskawek


3. Wątróbka, ziemniaki i brokuł na parze + ketchup


4. Sałatka: makaron ryżowy, ogórek, tofu i szczypiorek + sos sojowy, przyprawione na ostro (chilli, papryka słodka, imbir, skórka z cytryny)


Trening:
1.Martwy ciąg klasyczny 3x6
3x6x55kg




2.Przysiady ze sztangą 3x8 (ale nogi jak galareta po mc)
3x8x30kg
3.Wznosy tułowia na ławce rzymskiej 3x12
3x12x5kg
4.Przysiady bułgarskie 3x10
3xpo10xpo4kg
5.Facepull 3x15
3x15x15kg
6.Brzuszki z obciążeniem 3x12
3x12x4kg
7.Plank boczny 3x45-60 sekund
3x45 s

15 minut cardio na orbim

Suplementacja:
Omega 3, wit. c, kompleks witamin

Dzisiaj góra na siłowni, mam ochotę na to OHP Buziaki, o!



Zmieniony przez - Skelque w dniu 2017-07-25 07:01:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
zauwaz Basiu ze w MC pierwszy ruch w sentecji calego łancucha biokinematycznego jaki wykonujesz, to napiecie w odcinku ledziowym, a tak nie powinno byc, jak chcesz potrenowac dlugie lata:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
+ z tego ujęcia troszkę na przeprost wygląda ;) nie musi być. Pozycja końcowa to łopatki ściągnięte, neutralny kręgosłup, spięty poślad :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Panowie, to w takim razie jak to poprawić? Szczerze mówiąc są takie treningi po których bolą mnie lędźwia, nie wpadłabym na to że to od MC. Spiecia startowe przenieść na nogi? Głównie skupiam się na tych prostych plecach, bo wcześniej był problem garba w odcinku ledzwiowym, więc na maxa się spinam o te prostą linię, może teraz w drugą stronę przesadzam...

Wypiska z telefonu, mój laptop uległ drobnej usterce... Nie wiem jak to wyjdzie, zobaczymy.

25.07
Mam nową żyłkę w dole łokciowym! Wstawię foto, koniecznie, bo się jaram. Ogólnie coraz bardziej podobają mi się moje ręce, jestem zadowolona też z mojego brzucha (odkąd się wysypiam to zeszło wzdecie i opuchlizna, więc czuję się i wyglądam lepiej).
Powoli się szykuje na wyjazd do Chorwacji.

Dieta
1. Omlet nie-marchewkowy
2. Pudding białkowy i różne takie dodatki
3. Cykl pt resztki z lodówki - kurczak, pomidory, kukurydza, kasza
4. Tatar wołowy

Trening
UPPER BODY
1. OHP
3x6x20kg
2. Horizontal Row
3x6
3. Wyciskanie hantli skos dodatni
3x8x10kg
4. Wiosło sztangielka
3x8x8kg
5. Wznosy bokiem
3x12x3kg
6. Francuskie wyciskanie sztangielka
3x10x2kg
7. Uginanie ramion że sztangielkami
3x10xpo5kg

Suplementacja
Omega 3, kompleks witamin, wit. C




Zmieniony przez - Skelque w dniu 2017-07-26 21:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
niestety smiem twierdzić, że na 99% nie da sie tego skorygowac on-line%)
czasem nawet personalnie trudno jest uzmyslowic ruch pracy samej miendicy, ktory bedzie rzutowal na ustawienie ledzwi,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skelque
Panowie, to w takim razie jak to poprawić? Szczerze mówiąc są takie treningi po których bolą mnie lędźwia, nie wpadłabym na to że to od MC. Spiecia startowe przenieść na nogi? Głównie skupiam się na tych prostych plecach, bo wcześniej był problem garba w odcinku ledzwiowym, więc na maxa się spinam o te prostą linię, może teraz w drugą stronę przesadzam...



jw dobrze żeby ktoś Cie obejrzał


Skelque

Mam nową żyłkę w dole łokciowym! Wstawię foto, koniecznie, bo się jaram.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
gdzie konkretnie do Chorwacji wyjezdzasz?
też jadę w połowie Sierpnia ale w ciemno także miejsce mam jeszcze do ustalenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Do miasteczka Omis Nigdy tam nie byłam, w ogóle nad inne morze niż Polskie się nie wybieralam. Jak wrócę opiszę wrażenia.

Wybaczcie, ale póki nie wróci laptop nie będzie wypisek, nie podobają mi się takie suche. Ogólnie wszystko dobrze, jem i trenuje ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Super, no to miłego wypoczynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dubrownik zdecydowanie warto zobaczyć będąc w Cro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie treningów.

Następny temat

Problemy z metabolizmem

WHEY premium