SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z metabolizmem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Informacje
Wiek:17lat
Waga:68kg
Wzrost 175cm
Staż 10miesiecy
Cel redukcja
Typ treningów split+interwaly

Dosyc dlugo jestem na redukcji i nie widac zadnych efektow. Kiedy zabralem sie zaiczenie kalorii zszedlem do 2000kcl odrazu. Próbowałem juz roznych sposobow i waga jak stala tak stoi w lustrze efektow tez większych nie widac jesli chodzi o tkankę tluszczowa. Kolega podpowiedział mi ,ze moglem zaburzyc metabolizm i dobrą metodą do pworotu bedzie dieta 2000kcl+ jeden cheat meal day w tygodniu na 2700kcl. Nie wiem jak dokladnie wyglada ten rozklad diety plus czy rzeczywiście moge miec zaburzenke metabolizmu. Z góry dziękuję za odp

Na koniec dodam ,ze moja dieta to w skrocie 140g bialka 100 tluszczy a rwszta wegle.


Zmieniony przez - KapiXXX w dniu 2017-05-28 22:06:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Jak długo jesteś na deficycie?

Dobrze rozumiem, od razu zacząłeś redukcje od 2000 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11978 Napisanych postów 160260 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233784
moze pomysl o rotacji?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Ciezko mi stwierdzic ale z przerwami od pazdziernika zdarzył sie miesiąc gdzie jechalem nawet 1800kcl. Próbowałem rotacji ale jakos mi nie dawaly za duzo. W dni nietreningowe z 2000kcl schodzilem na 1800 ucinajac troche węgli i myślałem,zeby dodac do tego jeszcze ten cheat meal day gdzie wejde na tw 2500kcl ale nie chce sie w to narazie bawic bo nie wiem czy to rzeczywiście może zadziałać. Zalezg mi ,zeby przywrócić metabolizm do normy bo 2kg ludzie spalaja od tak a mi to jakos nie idzir. Fajnie byloby pozatym zaczac mase mając 12% bf żeby poniżej bylo jak najmniej do spalania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
68kg to nie jest przecież dużo przy tym wzroście - wstaw zdjęcia, być może nie ma za bardzo co tam docinać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Nie duzo ale jednak troche tkanki tluszczowej na bruzchu jest co do odżywiania nie mam chiwiloeo nic aktualnego bo jem na oko dopoki nie sprecyzuje planu jak dalej redukować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Mięsni brak, ja bym dał spokój z tą redukcją, chyba że chcesz być leszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11978 Napisanych postów 160260 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233784
tez bym zaczal nieco budowac, bo faktycznie nie ma masy miensiowej, stad efekt "podlania"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Mozliwe ,że macie w tym duzo racji szkoda tylko ,ze odrazu nie wziąłem sie za mase ale trzeba to nadrobic. Do konca wakacji nie chce za baradzo przytyć wiec narazie chcialbym powoli podejść do tematu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rusałka na siłowni - DT Skelque v2.0

Wiecej