SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque v2.0

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Jeżeli przejdzie mi to zniechęcenie do pewnych produktów i nabiorę z powrotem ochoty na ich jedzenie to wrócę do tradycyjnej diety. Żeby było jasne - nie wyobrażam sobie być na roślinach na dłuższy czas, czy tym bardziej do końca życia. Nie wiem skąd u mnie ostatnio taki "odrzut" od jaj, nabiału, mięsa, po prostu nie mam ochoty, a jeść coś trzeba. Zmuszać się nie chce. Nie traktuje tego jako podjętą, restrykcyjną stricte decyzje, a raczej próbę współpracy z moim organizmem, bo jakoś nie mogę dojść ładu z tym jedzeniem ostatnio i z tym czego ja bym właściwie chciała.

Za dużo emocji, przejmowania się, a u mnie razem z emocjami zazwyczaj pojawiają się jakieś zawirowania z posiłkami i szamką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12366
Nigdy nie zrozumiem jak odrzuca ludzi od mięsa czy nabiału... Jestem taka dziwna, że nie wyobrażam sobie rezygnacji z tego :D Ale ciekawa decyzja, zresztą podchodzisz do tego bardzo racjonalnie, masz pojęcie o diecie, więc krzywdy sobie nie zrobisz ;) Jedzenie nie jest w życiu najważniejsze, to tylko pewien element, środek do życia, powodzenia we współpracy oraz spokoju wewnętrznego ^^
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to bedzie dla Ciebie fajne dośwwiadczenie
ja nigdy o czymś takim nie myślałem ale podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Ja tak samo, mam w ogóle inne zdanie ale każdy robi to co lubi

Tak czy siak powodzenia, ciekaw jestem jak tam się będziesz miewać dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No faceci to chyba rzadko vege są , raz że uwielbiamy mięso dwa że aż tak wrażliwi nie jesteśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Taka dieta na pewno dobrze wpłynie na ogólny detoks i odciąży układ trawienny
Najważniejsze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że trzeba się nakombinować by dostarczyć odpowiednie ilości witamin i minerałów, to już nawet widać w Twoich wypiskach z posiłków, jak wzrosła ilość produktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ja jako dietetyk polecam każdemu, wejść chociaż na tydzień na dietę wegetariańską. Po prostu dla samego doświadczenie, na pewno są tego plusy, jak i minusy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja kiedyś probowałam parówek sojowych i niestety dla mnie to wióry , ale te niby kotleciki z ciecierzycy to calkiem okekj były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skelque hallo hallo jesteś z niami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
pewnie przygotowania do odwiedzin uczelni ruszyly:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie treningów.

Następny temat

Problemy z metabolizmem

WHEY premium