SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpoczołem reverse diet i zmieniłem plan . Przepraszam ze troszeczkę się rozpisałem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 947
Witam
Mam kilka pytań co do reverse diet i stabilizacji metabolizmu . Zaczynajmy ! :D
Dlaczego się zalewam tłuszczem a waga stoi w miejscu ? głowne zalewanie na brzuchu moze być związane zmianą cwiczeń z a6w na inne ? Troche o mnie :D
Z powodu złego samopoczucia i drobnych ( dla mnie ,ale nie dla lekarzy ) problemach zdrowotnych zmieniłem swo trening i podkreciłem kcal.
Wczesniej ćwiczyłem codzienie i coraz bardziej zwiekszałem ilość cwiczeń , na początku redukcji cwiczyłem codziennie na rowerze 30 min plus cwiczenia z hantlą 3 kg15 min , a6w . Potem zaczołem ze stanga 15 kg i pompkami ,ale nie dawałem rady ,to bylo dla mnie za duzy ciezar jak na jako zamiennik tych 3 kg . Zakupiłem i zaczolem cwiczyć z hantlami 5 kg razem z a6w ok 100min i jezdzic na rowerze dluzej bo ok 100 min codziennie. strasznie spadlem z wagi i z sił i pojawily sie klopoty zdrowqotne np puls 40 cisnienie 67/55 ,bardzo slabe krazenie ktore nadal jest -siedze w pokoju 27 stopni a ja mam rece zimne i stopy ,lekki spadek tem ciala , oslabienie ,pogorszenie wzroku-nosze okulary . Mam 17 lat wzrost 171 ,waga 55 , chyba endomorfik , sporzywałem do tej pory ok 1800 kcal tylko nie trzymałem sie tego tak raz zjadlem 1700 raz 1900 ,ale teraz trzymam sie ok 2000 -jem koło 1930 ,ale zostawiam miejsce na kawe herbate ,wode z cytryna , czy przyprawy np vegeta do kurczaka , 2 gumy itp . Odstawiłem A6w , poniewaz po pierwsze ukonczylem program uz dawno i dodałem sobie nawet datkowy 4 cykl po 25 pow , 25 na noge i zastapilem to prostymi cwiczeniami hmm chyba 5 cwiczen po 3 serie po ok 20 pow , 30 i jeszcze na koniec jedna seria deski aby to zamknąc na "ostatni guzik " . Cwicze w pon sr pt i niedz silowo ok 100-120 min i rower ok 100-120 min -robie 40 km . w dni nie treningowe staram szukać sobie innej aktywności np sprzątanie, praca w ogrodzie ,jazda na rowerze na któtki dystans np do sklepu , robanie drewna itp ,ale to nie trening wiec robie to byle jak i i na odwal ,aby jakiś ruch był ! Wiec dlaczego mnie zalewa ? jem ok 200 kcal , staram sie jeśc mało wegla duzo białka i niestety ciezko u mnie z tluszczami :( dzisiaj zjadlem 60 g czyli o 5 g za duzo i troche przesadzilem z białkiem bo 201g i wegle 145 ,zwykle jem koło 170 wegli. Czy przyczyna moga byc owoce ? bo zjadam ok 500-600 g truskawek samych jako drugie śniadanie zwykle przed jazdą na rowerze lub jako deser do obiadu lub podwieczorek jako posiłek przedtreningowy ? Wiem ze duzo tekstu ,ale prosze o pomoc :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Wypełnij ankietę z działu oraz wrzuć według wzoru z linku to jak jadasz.

Organizm wysyła Ci sygnały, że go mocno obciązyłeś, że jest zmęczony...
Warto byś zrobił podstawowe badania, zamiast tyle cardio zrobić porządny trening siłowy.

Jest dział "Junior - pierwsze kroki na siłowni" możesz tam wiele wsparcia i rad zaczerpnąć.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 947
Dzekuje I chce nanieść poprawki co do swojej wagi :( waga była zle ustawiona i prawdopodobnie przytyłem ok kg -wazyłem ciezarek bo to było dziwne ze mnie zalewa a tu waga stoi :( . Czy zejść z kaloriami na 1800 ? Czy być nadal na tym stanie i obserwować czy waga stanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
1800 to dla Ciebie za mało rozumiesz?
Masz jakieś problemy zdrowotne o których piszesz, a Ty chcesz schodzić z kaloriami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 947
Jak przytyłem to musze jakos ratować tą moja forme , cały ro mi zajelo dojście do tej wagi i nie moge tego zmarnować tutaj dzisiejszy dzxień w którym zjadłem troche malo bo nie miałem czasu bo dlugo i zeszło dzisiaj zeszło w porzeczkach ,ale proszę to mój jadłospis a ankieta zaraz dojdzie




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 947
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :17
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : ok 55 -waga sie zepsula chyba niedowazala kg to pewnie 56 ;(
Wzrost : 171
Obwód klatki :
Obwód ramienia :
Obwód talii : w pasie mam 74-73 cm -mierzone przez pempek
Obwód uda :
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie wiem na brzuchu mialem tydz temu 9 mm wałdu ale nie liczylem innych wymiarów ,teraz pewnie wiecej :((
Aktywność w ciągu dnia : kiedyś szkoła teraz zamiatanie , zbieranie porzeczek , jezdzenie do sklepu, gotowanie itp
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu trening silowy z hantlami - FBW, 100-120 min , rower 4xw tyg 120 min -40 km
Odżywianie : zdrowe jedzenie z przewagą białka , kocham owoce ,ale staram sie ograniczać , slabość do pieczywa które całkowicie wyzuciłem z diety najbardziej białego , i tez słodyczy
Cel : kiedyś redukcja teraz zzucenie zbędnego tluszczu - ok kg i przejscie na bilans 0 w przyslosci masa
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : niski puls niskie cisnienie , wada wzroku ,krzywe łopatki, skolioza nie wiem moze przez a6w, jedna noge chyba mam odrobinę dluzszą ,ale ogólnie dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : Czyli co to ?
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Nic
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : niestety nie
Stosowane wcześniej diety : hehe kuchnia mamusi :D



Zmieniony przez - elozom w dniu 2016-06-25 22:38:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
Waga 55kg i obwod uda 67, nie widzę tego jakoś Twój cel to zrzucenie jednego kilograma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 947
Z tym udem to pomyłka a co do tego to redukuje od ponad roku 72-76 na tą obecną wagę którą chcę utrzymać ,ale mimo ze zmiejszyłem aktywność do 4x w tyg z powodów przetrenowania i zapotrzebowanie podniosłem ok 100 -200 kcal to waga idzie jak szalona ! co zrobić :( pomocy !! w takim tempie to ja wróce do starej wagi z nawiązką w miesiąć !!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 947
JAk zacząc stabilizacje ? Jak się nie zalewać ? ja tylko podniosłem o ok 100 kcal i zmiejszyłem akt ,ale dodałem inne , moje zap to ok 2700 na zero powinno być !! a jem marne1800- 2000
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
Jak szalona bo przytyłes kilogram? wahania wagi nawet po 2-3 kg to norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Godziny i ilość posiłków

Następny temat

Co dalej?

WHEY premium