SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reverse Diet- Pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6619
Mam pytanie odnośnie Reverse Diet.

1. Jeszcze jestem w trakcie długiej redukcji i na sam koniec chciałbym wejść na reverse diet. Mianowicie nie wiem czy rozumiem założenia tej diety. Ponieważ w wielu artykułach raz piszą aby dokładać po 100 kalorii na cały tydzień to wyjdzie jakieś 30g ryżu więcej tygodniowo , a w kolejnych aby dokładać po 100 kalorii przez tydzień to wyszło by 30g ryżu więcej codziennie przez 7 dni. To jest 722 kalorie.

2. Sprawę z aerobami: robiąc je w danym momencie 5x 45 min. Rozumiem że mam obcinać stopniowo? To robić tak że obcinać po 5 minut z każdej sesji? Czy 5 minut z wszystkich sesji?

Prosiłbym kogoś ogarniętego o wypowiedź. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
dodajesz 100kcal na dzień, aeroby obcinasz stopniowo lub podmieniasz na krótsze, intensywniejsze interwały.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stosunek białka/tłuszcze/węglowodany przy diecie masowej

Następny temat

po redukcji sauna?

WHEY premium