SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 971
W załącznikach moja aktualna sylwetka. Po redukcji z 82 do 66kg musiałem na ok 1,5 miesiąca porzucić treningi, ponieważ miałem zabieg kolana. Waga ze zdjęć 69 tak że dużo w góre nie poszło. Obecnie chce dociąć jeszcze bardziej żeby uwidocznić kaloryfer i pozbyć się wciąż zalegającego fatu. Dobry pomysł, czy już nie redukować i pójść w przeciwnym kierunku?










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Witaj,
Zatłuszcznie nie jest nie wiadomo jakie, dałbym bilans zerowy i powoli zaczynałbym trenować po przerwie a efekty same przyjdą. Dobrze by było jakbyś wrzucił tutaj swój jadłospis w takiej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html .

Pozdrawiam



Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2016-07-03 23:08:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczołem reverse diet i zmieniłem plan . Przepraszam ze troszeczkę się rozpisałem

Następny temat

Niskie kalorie na redukcji

WHEY premium