SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy niekoniecznie związane z tematem - czyli :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
zidane mozna nie lubić [ja osobiscie lubie] ale każdy musi doceniac to że jest on wybitnym piłkarzem, na tych mistrzostwach prawdopodobnie najlpszym.

dziewczyny narzekacie że tylko o piłce a nie chceicie podac innego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
ja jeszcze nie narzekam, tylko wstawiam się za Basią

co do Zidane'a to nie podważam jego talentu piłkarskiego bo ten ma i to wybitny, ale nie lubię go bo mam uraz po któryś Mistrzostwach Europy jak był finał Włochy-Francja i wtedy Francuzi wygrali w dogrywce po bramce Trezeguet a wtedy byłam można rzec zakochana w drużynie Włoskiej a Francuzi z tym całym swoim Zidanem złamali mi serce od tamtej pory nie lubię baaardzo drużyny z Francji, ot cała historia

Kuba specjalnie dla Ciebie post edytowany


Zmieniony przez - Kania_ w dniu 2006-07-07 13:35:02

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Katarzyno a teraz lubisz włoską drużyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
teraz w finale trzeba byc przeciwko włochom, bo prezydent ich federacji ogłosił ze jak włochy wygraja to będzie amnestia i umorzą sprawe skandalu korupcyjnego we włoskim futbolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Tego juz by bylo za wiele. Lubie Juventus jako zespol/pilkarzy ale to co odwalali dzialacze to gruba przesada.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
lubię, ale to nie to samo chociaż nie podoba mi się jak grają w tym mundialu. Finał obejrzę rekreacyjnie, bez poparcia dla żadnej z dwóch SZCZĘŚLIWYCH drużyn

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Zmieniajac temat.. Jedziecie w wakacje na jakies obozy? Z klubu lub cuś

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
nie z klubu nie, ale w piątek wyruszam nad morze yeah!

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Ale ja myslalem o takich obozach, gdzie bedzie sie trenowac

A Ty bedziesz sie obijac nad morzem..

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
ja od wrzesnia juz nie trenuje [problemy z sercem maiłem] więc na zadne obozy nie pojade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pojedynek mistrzów

Następny temat

Krav Maga-trening a ulica

WHEY premium