SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy niekoniecznie związane z tematem - czyli :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Dragon, do mnie tez mozesz wpasc i umyc

Oceny, oceny

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
heh.. własnie wróciłam z treningu i chciałam zauważyć, że mój poziom samokrytycyzmu gigantycznie się pogłębił, bez kitu padam i nie mam sił... pff ależ ze mnie prostaczka

btw ja na sensei'a proponuję jednak wystawić kandydaturę Basi

Kuba, na kadrę jedziesz do W-wy ?

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913


Zmieniony przez - kuba_zgora w dniu 2006-04-19 21:55:03

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
Kania_ nie żartuj heh, ja sensei'ką byłąbym kiepską... Za bardzo zajmuję się sobą na treningu... A co dopiero mialabym jeszcze baczyć na innych
Kuba... no proszę, proszę... czemu się sam nie chwalisz, tylko Ksiak Cie musi za jęzor ciągnąć ?

Z każdym postem coraz bardziej podoba mi się określenie "elita"

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
No bo tu nie ma sie czym chwalic

hmm.. to mozemy jeszcze wytypowac Dragona albo Marka Bo ja tez sie nie nadaje

pzdr.

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
hehe a widzisz jak Cię rozszyfrowałam

a co do tej elity, no to ja chyba najbardziej nie pasuję z Was wszystkich z racji tego, że mój staż nie wynosi nawet roku a to chyba o czymś świadczy

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba ok wpadne,a masz fajną siostre?Gdzieś w moim wieku?
Jak masz to wpadam

Na kadre tzn że jesteś w kadrze?czy to chodzi o te sparingi o których mi mówiłeś na gg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
ja mam fajnego brata (siostry niestety się nie udało :P) to też możesz wpaść, nie wiele jest między Wami różnicy wiekowej może się skusisz też do mnie ? bo własnie moja mama jęczy, że nie chce Jej się zmywać :P a Zielona Góra i Radom to tak po drodze akurat hehe ^_^ a i na kadrę, kadrę czyli, że dostał powołanie i jest członkiem kadry narodowej i może być reprezentantem naszego kraju łooo panie jak to brzmi :D

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
No niby tak... jak zglaszali osoby na kadre to moj trener zapomnial o mnie

I przypomnial sobie o tym tydzien przed kadra i pojechalem jako sparing partner ( choc nie sparowalem z nikim bo nie bylo nikogo w wadze a najciezsza osoba wazyla 75 kg ). A teraz do kluby przyszlo takie coś :

" POWOŁANIE

Polski Zwiazek Kick-boxingu powoluje zawodnika Jakuba ****** na konsultacje szkoleniowa kadry Full Contact Juniorow, ktora odbedzie sie w Warszawie w termienie 24-29 kwietnia 2006 r.

( ... )

Trener Kadry Full Contact Juniorow
Ludwik Denderys "

Wiec nie wiem co o tym myslec



aaa.. Dragon, mam siostre ale starsza od Ciebie


A Ty Kasiu jak najbardziej pasujesz do TEJ ELITY

Zmieniony przez - kuba_zgora w dniu 2006-04-19 22:55:13

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia

Do Ciebie bym wpadł jak najbardziejPotrenować i nie tylko

Kuba kurde za***iście masz z tą kadrą,ale dziwi mnie ta waga że najcięższa była 75
Może za rok,lol,a trza mieć osiągnięcia pewnie na MP?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pojedynek mistrzów

Następny temat

Krav Maga-trening a ulica

WHEY premium