SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy niekoniecznie związane z tematem - czyli :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
Kuba wyjechał, Kasiek też cichutko siedzi, ja nie bardziej aktywna i w efekcie tylko jedna strona się przewinęła A chyba nie chce mi się wierzyć, że nie mamy nic do powiedzenia
Chłopcy, trzymajcie nasz honor

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
Kasiek się nie odzywa bo Kasiek rozpoczął niezwykle harcorowy tydzień z nauką więc musicie nadrobić chwilową nieobecność niektórych userów żeby post nam nie upadł

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Robicie juz wage na zawody. Ja juz od poczatku tygodnia. Wlasnie przyszedl mi Dieter 2.2 i moze juz dzisiaj dostane TSE

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To kto sie właściwie wybiera na zawody?

Ja to może w przyszłym roku,narazie postawiłem na siłke,do wakacji wiele nie będzie,ale zaczne zaraz po nich kb+siłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
Ja może się na żadne zawody nie wybieram bo jestem za cienki ale chciałem się przywitać bo jestem tu nowy:)

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
Witaj Radziollo Witam Cię w imieniu naszej społeczności (czyt. ELITY)

Jaaaa jadę na zawody. Taką mam chęć na jakąś adrenalinkę,że to aż niebezpieczne. Pewnie się wypuszczę, ale choć trochę zaspokoję
Ja z wagą nic nie robię. Nie będę się głodzić, albo odwadniać Wystartuję w takiej, do jakiej moje dupsko pasuje Zresztą w tych wysokich wagach to chyba i tak różnicy nie robi

Jak się zbierze więcej ekipy z SFD na zawodach, to musimy sobie jakieś znaki rozpoznawcze ustalić, bo fajnie by było pogadać nie tylko na forum

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
No co jest spam post upada.

Moj wychowawca wlasnie dzwonil i oznajmil, ze on i pani od polskiego chca widziec moja starsza bo nie ucze sie. Prawda jest taka, ze dostalem ostatnio dwie piatki i w ogole mam jedne z lepszych ocen w klasie ale ten SZMACIARZ twierdzi ze stac mnie na wiecej!!!

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
Jestem! aaj... znosiliśmy ławki na matury i nas zwolnili z 3 ostatnich godzin i teraz 9 dni wspaniałego woooooolnego normalnie wspaniale w mega optymistycznym nastawieniu rozpoczynam ten wspaniały okres

a Ty się Marek nie martw, jeśli tak jest to tylko powie, że stać Cię na więcej i, że jesteś leniwy coś w tym stylu :-]

no co jest spamerzy? musimy odbudować posta bo wpadnie Dragon z Kubą i się załamią, że pod ich nieobecność byliśmy nieaktywni

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LOL
Hahaha,tak to jest ze szkołą ***aną w pysk.

Oceny oceny itd,potem matura i studia,tak wygląda przekrój osoby która myśli że jak pójdzie na studia to więcej osiągnie.
Ja to olewam,na maturalne póki co 3 dopuszczające,w tym roku pewnie do 2.A jak w maturalej nie mam pojęciaMoze sie będe uczył,może sie nie będe uczył,jednego moge natomiast być pewien,żadne studia w gre nie wchodzą.
Jedyne to studium,może jakieś związane z kierunkiem technikum,a takto studium ochroniarskie żeby sie od woja odbić,20 lat to jeszcze do woja nie chce iść
Czasami sie zastanawiam co będe w życiu robił,teraz coraz częściej jak już za rok szkołe kończe,przecież z mamy kasy nie będe zdzierał całe życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
ja jestem na IIIroku studiów ale wiem że tak na prawde nie od wykształcenia zależy ile się człowiek nachapie...trzeba mieć pomysł, odwage, szczęście i żyłkę do biznesu a można trzepać taka kase że heej - nawet po szkole średniej...z drugiej strony kasa nie jest najważniejsza - czasami lepiej żyć skromnie ale szczęśliwie wśród bliskich...ale w tych czasach większość goni za hajsem "wyścig szczurów" itp. eehhh a zapominają o ważniejszych rzeczach...psycholorzka ze mnie że hóyy pzdr

p.k.u.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pojedynek mistrzów

Następny temat

Krav Maga-trening a ulica

WHEY premium