SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy niekoniecznie związane z tematem - czyli :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Tak sie sklada ze nie bylem

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Ja czesto stoje przed wejsciem bo zawsze jest tam duzo znajomych i jest o wiele chlodniej niz w lokalu

W piatek bylem na imprezie to karetka przyjechala po kogos

Zmieniony przez - kuba_zgora w dniu 2006-06-25 20:16:40

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Kurde nie zdazylem edytowac. Nie chodzilo mi o to ze nie stalem w kolejce ale o to ze zwykle w trakcie nie stalem przed klubem

Wczoraj to co chwila wychodzilem bo udusic sie mozna bylo w srodku.

U nas raz byla strzelanina jakies porachunki gangsterskie. Chyba nawet kogos niewinnego ranili, ale wlasciciel protectorow ma rozlegle koneksje i o dziwo nie bylo grubszej afery.

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-06-25 20:39:41

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913


No teraz w klubach mozna sie ugotowac.. ja w jednym musialem wychodzic co 5 min bo nie moglem juz wysiedziec

Marek, nie wiesz moze na kiedy przelozyli MP juniorow w full'u?

pzdr.

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
No wlasnie nie wiem Gadalem z trenerkiem i jeszcze mu zadnych powiadomien nie przysylali.

Byle kiedys na fullu??

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Jako widz

A tak to mialem do tej pory 1 walke w full'u. Dopiero od tego roku moge walczyc w tej formule (bo od 17)

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
no wlaśnie.... jak będziecie coś wiedzieć to zaraz mi pisać potem będzie zonk jak się troszkę późno dowiem o jakichkolwiek zawodach

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Dobrze szefie

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
Kania wielki come back
...jestem jestem i żyję

ale po pierwsze to niwix gratuluję, tak akurat w czas ale co tam :P a po drugie nigdzie jeszcze nie wyjechałam tylko nie miałam czasu, ale już mogę cieszyć się pełnią wakacji więc będę tutaj znowu spamować po całości

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Bardzo sie z tego powodu cieszymy droga Katarzyno

Macie treningi w wakacje?

Odi profanum vulgus et arceo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pojedynek mistrzów

Następny temat

Krav Maga-trening a ulica

WHEY premium