SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy niekoniecznie związane z tematem - czyli :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Jak ktoś się wybiera w niedzielę na kadrę light do Wa-wy, to z tego co wiem właśnie odwołano zgrupowanie z braku kasy...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Nie. Ale to jest dosc prosty angielski

W pierwszej sa fajne filmy z treningow Mike'a, z walk amatorskich. Wczesniej tego nie widzialem.

Gizmo - slyszalem, ze odwolali tez kadre full z powodu braku srodkow. To prawda?

Zmieniony przez - kuba_zgora w dniu 2006-07-12 20:16:28

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Co do full nie mam pojęcia. Najpierw mnie zgięło, jak z dwójki naszych mistrzów Polski juniorów w light powołanie na zgrupowanie dostało jedno. Jak się dowiedziałem w Związku - brak kasy na wysłanie pełnej ekipy na MŚ juniorów i na zgrupowania tez nie wszyscy sa powoływani. Dzisiaj właśnie dzwoniłem do PZKB z infem, że prezes klubu zadecydował, że w razie czego kasę na wyjazd wyrwie spod ziemi (łubu-dubu dla niego) - i dowiedziałem się, że zgrupowania nie ma w ogóle. Musiało to wyjść nagle, bo jeszcze wczoraj rozmawiałem z trenerem Garbaczewskim od light i umawialiśmy się na niedzielę.

Ogólnie porażkowo sie zaczynają te przygotowania, oby później było lepiej.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba a ile zajmuje każdy odcinek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
No to fajnie...

Zrezygnowalem z obozu bo chcialem jechac na kadre a tu .. i teraz nie pojade ani na oboz ani na kadre

Dragon, cos ok. 20 min kazdy ostatni kilka minut mniej

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
Gizmo to jest pewna informacja?

Zmieniony przez - Kania_ w dniu 2006-07-13 00:29:34

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Otrzymana wczoraj ok. godz. 14.00 telefonicznie od pracownicy biura PZKB, telefon z biura o odwołaniu zgrupowania dostała tez Iwona.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
Ta cała organizacja jest fatalna. Informują o powołaniu kilka dni przed zgrupowaniem, a wiadomo, że w wakacje różnie bywa. Zawodnik może być obecny albo i nie, od tego ma wakacje. Potem odwołują i np tak jak Kuba w tym momencie został bez obozu i bez kadry. echh... w moim odczuciu to panuje delikatny nieład

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
No wlasnie.. ja taki biedny



Wczoraj trener dzwonil do mnie i kazal sie szykowac na kadre.. dzisiaj dzwoni i mowi, ze kadry ni ma baardzo fajnie

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
yeah! suuuuper i fantastycznie cieszmy się i radujmy



phi...

Zmieniony przez - Kania_ w dniu 2006-07-13 15:51:27

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pojedynek mistrzów

Następny temat

Krav Maga-trening a ulica

WHEY premium