SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy niekoniecznie związane z tematem - czyli :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Zaraz ide cosik zjesc, wziac prysznic i na protector!!!

Szkoda ze nie obejrze walki na zywo

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Milej zabawy

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walki może i nie obejżysz ale pewnie w Protectorze wyrwiesz jakąś napaloną nastke szukającą kickboxerów

Kasia z kim chodzisz na rower?Ja bym z Tobą poszedł na rowerek

A Kuba ma racje,zdjęcia masz ale nie chcesz dać bo boisz sie co powie na to Twój chłopak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Hrhrhr

Kick-boxerzy to fajne chlopaki

Zmieniony przez - kuba_zgora w dniu 2006-04-22 20:15:59

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
hahah no pewnie tak, mam ze 4 GB zdjęć na dysku tylko ukrywam przed Wami serio, nie mam żadnych jak będę mieć co pokazać to pokażę

a na rower chodzę sama, nikt nie chce ze mną chodzić bo to są lenie i wolą iść na browar/pizze i takie tam inne a poruszać się i okazać troszkę aktywnego wypoczynku to już się nikomu nie chce phi.. prostaki jak ktoś chce ze mną iść to zapraszam, chyba wiecie gdzie jest Radom :D ?

a kick-bokserzy to fajne chłopaczki, ale kick-bokserki lepsze nie Basiu ? (i przy okazji skromne of course :D)

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Hrhrh

Ja chcialem isc dzis wieczorem pobiegac.. a tu deszcz pada

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
ja sobie czasem biegam, ale jakoś nie lubie, nie sprawia mi to przyjemności tak to nazwijmy zdecydowanie wolę rower

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia a co Ci sprawia przyjemność?

Jak to u Was deszcz pada?U mnie było 20st dziś dopiero przed chwila wróciłem z ośki,ciepło na polu
A rower to też lubie,tyle że kondycji bardzo nie poprawi,biegać średnio lubie bo szybko sie męcze,musze sobie kupić mp3 player to sie będzie fajnie biegałoew psa husky,hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Ja biegam z mp4 No u mnie tez w dzien bylo ponad 20st. A od godziny 19. zaczelo padac..

Kiedy znowu gramy w bilarda ziom?

Zmieniony przez - kuba_zgora w dniu 2006-04-22 22:23:14

Odi profanum vulgus et arceo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pojedynek mistrzów

Następny temat

Krav Maga-trening a ulica

WHEY premium