SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozbudowa klatki piersiowe

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Chciałbym poprawić kalkę piersiową. Mam wrażenie że wygląda dość dziwnie w porównaniu do innych. Jest jakaś wąska. Co zrobić żeby ją rozbudować. Jeżeli są potrzebne jakieś informacje, mogę podać w każdej chwili

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pierwsze zdjecie bardzo slabe do oceny ale byc moze pokazuje w czym problem mianowicie wysuwanie barkow przy treningu piersiowych, kształt jest ok ale jest zbyt plaska widac na 3 zdjeciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
W tej pozie ciężko coś więcej powiedzieć. Każdy ma inne przyczepy mięśniowe na klatce więc nie przejmuj się ,że wygląda inaczej. Na rozbudowę polecam wyciskanie hantli na ławce skośnej ,na góre klatki, pompki na poręczach i ściąganie linek na branie ,na całą klatkę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Więc mam rozumieć że dalsze ćwiczenie mi pozostaje, i nie przejmować się tym bo to genetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
Tak, ale możesz bardziej się przykładać do techniki ćwiczeń na klatkę by to jednak ona pracowała na pierwszy miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Technika a nie siła robi z ciebie zawodnika :D Po raz kolejny się to sprawdzi, więc zmniejszę trochę ciężar a będę większą uwagę kierował na technikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
A jak oceniasz moją sylwetkę na rok ćwiczeń i ten wiek ? Trochę mało zdjęć ponieważ jestem na drugim komputerze ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
Nie wiem od czego startowałeś ale jak na rok bez diety nie wygląda to źle chodź z dietą byłoby duuużo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Ważyłem 60kg wzrost 168 w bicepsie miałem 28cm teraz 67kg 176-177 i 35,5 w bicepsie. Więc chyba jest dobry progres? Jak zaczynałem max wyciskałem 4x30kg teraz 7x74kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Ćwiczę w domu mam ławeczkę regulowaną, 2 hantle, sztangę, drążek, modlitewnik i 80kg obciążenia, na siłowni pewnie było by lepiej ponieważ mógłbym więcej ćwiczeń robić tzn zmieniać, raz na wolnym ciężarze, raz na wyciągach. Takie urozmaicenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
No to brawo, skoro takie progres na liczbach to jest na prawdę dobrze ;) Sprzęt wystarczający, sam ćwiczę w domu i można zrobić na prawdę fajny trening. Masz 168 cm wzrostu i przy 67kg tak wyglądasz? A i oczywiście pamiętaj o nogach ;)


Zmieniony przez - maciek608 w dniu 2015-12-18 22:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
teraz mam 176 wzrostu i 67 wagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyjmowanie kreatyny

Następny temat

Wybór drążka gum itd

WHEY premium