SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roza/redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Zdjęcie wymiata

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
o jak biesiadnie otwieraj knajpę Miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
Mi pierwszy chleb też taki wyszedł zakalcowaty haha, ale drugi był już o niebo leszy, ja sobie bede odkładać troche zakwasu zawsze bo gdzies czytałam że im starszy zakwas tym leszy i wczoraj drugi chleb wyszedł zayebiscie

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Dziękuję Oveja robiłam z twojego przepisu hehe dziękuję za inspiracje
Dzięki Falka
DaKilla Mam taką nadzieję, czeka na mnie w lodówce głodny zakwas na następny chleb


9/03/2012

TRENING
dałam czadu, bo pływając kraulem nie czułam pleców i rąk ehehhe











Zmieniony przez - mkroza w dniu 2012-03-10 14:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Miska piękna dosłownie i w przenośni
Quinoę ważysz przed czy po ugotowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
zayebista fota, ostrość i światło, ustawienie no no profeska
dobra ta komosa? musze też sobie kupić w końcu
w sumie to z ryżu więc na pewno dobra

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Dziękuję Agak Ja quinoę ważę po ugotowaniu, na kalkulatorze potreningu.pl są chyba 2 opcje
DaKilla Dziękuję Ja uwielibiam i zajadam się komosą, jem ją często normalnie i "na słodko" na śniadanie- z cynamonem i jabłkiem ,
Co do quinoa to to chyba nawet nie należy do rodziny ryżu- hodowana w Ameryce Połódniowej z tego co się orientuje. Ten ryż w nazwie to chyba atrapa Polecam spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
ale komosa i quinoa to to samo nie?
musze to kupic wkoncu
no tam są dwie opcje ale jedna jest przed ugotowaniem a druga po ugotowaniu tak mi się wydaje, bo roznica w kaloriach spora

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Tak komosa ryżowa i quinoa to to samo Objętość się zwiększa z 2-3 razy po ugotowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Roza masz talenta, świetne te fotki, a w twoim wykonaniu to pewnie i quinoa by mi smakowała Pozdrawiam i lecimy dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Trochę tłuszczyku do pozbycia

WHEY premium