SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek treningowy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Witam. Mam takie pytanko a wydaje mi sie ze w tym dziale najwiecej ludzi orientuje sie dobrze w temacie. Ogolnie zainteresowany jestem kupnem rowerka treningowego, bo moj jest juz stary i robi tyle halasu ze to jest porpstu szok ;] Wiec jesli by ktos z Was sie nudzil i mial ochote mi doradzic cos na temet jaki kupic, na co zwracac uwage przy zakupie itp.
Bardzo chcial bym by rowerek ten jak najmniej halasowal, nie zajmowal zbyt duzo miejsca, byl w miare mozliwosci solidny/bezawaryjny i miescil sie w przedziale do 1 tysiaca zl. (jak by dalo rade to zeby mial najmniej bolace tylek siedzonko )Bedzie on bardzo mocno uzywany przez osobe wazaca +- 100 kg (czyli mnie ;]) no i dosyc czesto (codzien 1-2h) Nie musi miec zadnych super bajerow, stylowego wygladu ani zadnych udziwnien, poprostu rower do codziennych aerobow. Za wszelka pomoc serdecznie dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
wszystko ok, ale osobiście doradzam kupno takiego do jazdy po ulicy - mieści się już w podobnych granicach cenowych a daje o wiele więcej frajdy :) (nawet przy twojej nadwadze). Na 'atlasach' się nie znam, ale proponuję pomęczyć forumowiczów z działu kulturystyka/ fitness; tu raczej amatorów jazdy po dywanie nie znajdziesz...

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1463
no nie ma jak rower do jezdzenia na ulicy
mozna pojechac na pole czy gdie sie chce i fajne widoczki zobaczyc
a w domu to zobaczysz telewior najwyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
poza tym przy jezdzie na zwyklym rowerku pracuje duuuzo wiecej miesni :D no i glowa pracujesz bo sie musisz na tym skoncentrowac wiec taki rower bedzie duuuzo leprzy

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
i mozna sie jeszcze dotlenic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transfery-koszykówka

Następny temat

300m ppł (bez treningu ) jest szanca na poprawe o 2 sekundy

WHEY premium