SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek - spalanie tłuszucz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
mam zamair wydac ok . 500-700 zl

Nie rob przerostu formy, nad trescia !!!

Rowerek, mozna i za 200 zl, kupic. Liczy sie czy i jak, go wykorzystasz !

30 min, to dobry poczatek. Potem musisz zwiekszac intensywnosc, jesli ma to przynosic efekty.

Kluczowym elementem utrati wagi i tkanki tluszczwej, bedzie jednak odpowiednie odzywianie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
a ja sie nie dokonca zgodze z ta dieta, mialem podobny problem co ty i napisze ci o efektach.

ja robilem tak:
na silowni 10 minut biegania na biezni 10km/godz.
potem rowerek - i tu wszystko bedzie zalezalo od oporu jaki sobie ustawisz. pierwszy miesiac ustawialem na polowe (czyli to byly 4 klocki na 8 mozliwych i tego bylo 8 słupkow po 3 min kazdy. Co daje lacznie 30 minut jazdy) 2 miesiac juz na najwyzszych obrotach po 40 minut.
trenowalem tak 4 razy w tyg i nie stosowalem jakiej tam diety tylko poprostu unikalem fast-foodow typu kfc czy makpyte i jakos nie jadlem na umor. tylko 3-4 posilki na dzien
i efekt byl taki ze schudlem przez 2,5 miesiaca 8 kilogramow ( z wagi 80kg na 72kg) ale ja spalalem brzuch i z obwodu 91cm zbilem do 81 cm

ale pamietaj ze ja po tych 30-40 minutach zchodzilem caly mokry, ledwo chodzac i wtedy sa najlepsze efekty. to nie moze byc jazda rekreacyjna tylko ciezki wysilek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
zbyt ciężki wysiłek też nie jest dobry, bo fat najlepiej sie pali w zakresie 65-70% HrMax

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2752
ja osobiście polecam rowerek, sam taki mam kupiony może z 10-12 lat temu, na moim obciążenie ustawia się paskiem i jest dosyć ciężko ustawić odpowiednie obciążenie no ale walczę :D z 114kg zjechałem do 92 w jakieś pół roku, oczywiście była dieta i ograniczenie alkoholu do minimum. Życzę powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
ja nie twierdze ze rowerek jest zly;) wrecz przeciwnie, na pewno duzo daje, ale jednak bieganie jest bieganie;);)
a tak jak pisal Kolega Thrall87 brzuch xD polecam Ci jakies A6W albo ABS srednio po dwuch tygodniach widac efekty tych zestawow a Tobie z pewnoscia chodzi o efekt?? nie twierdze ze musis, decyzja nalezy tylko do Ciebie;) ale wydaje mi sie ze jak redukcja to redukcja;P a miesnie brzucha zawsze robia wrazenie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
ja a6w robilem do konca efekt byl ;d abs robie work out akutualnie ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
lepije trenowac np. 30 min rano i 30mni wieczorem czy odrazu 1h ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
w sumie niby im dluzej tym wiecej tracis zapasu energi i zaczyna sie spalanie, ale z drugiej strony jak rano troszeczke pocwiczysz to przez reszte dnia bedziesz wiecej spalal i czul sie lepiej;) a potem wieczorem szybciej pojdzie spalanie... ale to tylko tak mi sie wydaje;P:P ale najlepiej trenuj tyle ile tylko sie da i masz na to ochoty;P:P a najlepiej nie jesc dłuzszy czas przed cwiczeniam ale nie wiem jak to jest po... no i oczywiscie jak redukcja to staraj sie jak najwiekszy ujemny bilans energetyczny;) czyli te wszystkie karolie, wiecej bialka mniej wegli i tluszczu, wiesz takie te rozne ogolne zasady;)
chorela;/ latwo sie mowi trudniej samemu zastosowac;/ choc ostatnio bardzo zabiegam o ujemny bilans energetyczny wiec tez trzymajcie kciuki xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
Bieganie wbija na za wysoki poziom tętna. Bedziesz budować kondycję ale spadek wagi niekoniecznie nastąpi jak za ostro zaatakujesz. To samo z rowerkiem. Nie ma co się mordować do oporu. 65% hr max, godzina lepiej niż 2x1/2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
chcesz wydac 500-700zl na rower stacjonarny... nie lepiej te 700zl wydac na zwykly rower gorski? Treningi nie znudza sie tak szybka jak na stacjonarnym, a i przyjemnosc wieksza, a co za tym idzie dluzej bedziesz cwiczyl.

Chyba wszyscy ktorych znam, co kupili rower stacjonarny, po 2tyg-miesiac ladowal w piwnicy...

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wegle o niskim IG ktore maja malo blonnika

Następny temat

Odżywianie przy codziennych trasach rowerowych

WHEY premium