SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezultaty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 257 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2289
:) Juz 4 tygodnie dobrej diety aczkolwiek nie trzymam sie jej kurczowo... byly moze ze 2 balangi gdzie zaszalalem z kaloriami :) ale celem diety byla redukcja; REZULTATY:

Przed: ___________ 4 tyg. pozniej:
Waga: 90 ___________ 90
Pas[cm] 96 ___________ 94
"oponka" 96 ___________ 91
bdf* [%] 24/21 ___________ 20/17

Do tej pory myslalem ze codzienna jazda na rowerze jakies 15minut to bedzie wystarczajaco.. mylilem sie :) zaczalem biegac po pol godziny dziennie [5km] i czuje sie swietnie... w lustrze zauwazylem dobre zmiany...

Zmotywujcie jeszcze bardziej do dalszego dzialania


* bdf obliczony na podstawie http://www.healthstatus.com/
Wyniki to: USA NAVY/YMCA

pozdro

Zmieniony przez - Picullo w dniu 2009-07-29 10:49:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
Jeżeli dieta ok, to możesz podbić aeroby do ok. 40 minut - ale jeżeli biegasz codziennie, to i bez tego będziesz miał dalsze efekty, tylko silnej woli xD

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 257 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2289
Biegac zaczalem 2 dni temu bo wlasnie cos cinko rezultaty i uznalem ze jazda na rowerze to za malo ale za 2 tygodnie znowu odswieze temat :) napewno poleci pare kg przez to bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli widzisz rezultaty wydaję mi się że to jest najlepszą motywacją ostry trening siłowy jak lubisz biegać biegaj dbaj o jedzenie a zobaczysz dużo lepszą poprawę pamiętaj jesteś tym co jesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 257 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2289
s.m.p.a. sam nawet oceniales moja diete rano wegle i okolotreningowo... reszta bialka i tluszcze.. kolacje serki/rybki :) duzo warzyw

co do treningu to sa rezultaty bo w 6 tygodni na klate z 87,5 poszedlem na 100 wiec dolaczylem juz do grupy "cwiczacych" XD rekordy w mc i przysiadzie tez leca takze :)

Ta dieta polece do konca wakacji a potem trzeba bedzie ulozyc carb-cycling na rok szkolny i napewno wrzuce do oceny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie pamietam kogo oceniałem kogo nie
mniej odstępstw poleć dalej potem będziemy zmieniać pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 257 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2289
3 dni biegania po 30minut... lydki mi odlatuja... :PP ale trza dalej do przodu

"noooo staramy sie, caly czas do przodu" :)

Waga nic sie nie ruszyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
wyluzuj troche:) zrób dzien przerwy. Za duzo tez nie odbrze:) w tygodniu postaraj sie zorganizowac 1 dzien bez zadnego treningu i 1 z lekkim treningiem (40min siłowni + 20min biegania po siłowni)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o szybką odpowiedź

Następny temat

dieta pomozcie wsadzic w nia suplementy i ja dokonczyc :D dzieki

WHEY premium