SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z redukcji by raczek87

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O redukcję Cie nie będę pytał bo u mnie samo dodanie interwałów do diety masowej to bf ~8%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
raczek Te białko 3.0 a nastepnie 4.0 to miałeś tylko zwierzece czy rowniez roslinne w to wliczasz ?:)

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
zwierzęce. nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
dlaczego nie polecasz ? rozwiń tę wypowiedź

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
przeczytaj temat, pisałem o tym dość szczegółowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
a wliczałeś weglowodany z warzyw do ogolnej puli i kalorie pochodzace z warzyw czy tylko liczyles wegle z kasz ryzów i płatków ?>

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
jadłem same zielone warzywa, tym samym nie wliczałem ich kompletnie. ani do węgli ani do kaloryczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Kurcze tak czytam sobie i czytam ten temat...Sam nie wiem, co o tym myślec...mi zdecydowanie potrzebna jest redukcja-jestem"powiedzmy"ekto[powiedzmy, bo w sumie to taki coraz bardziej archaiczny ten podział na ekto,endo, mezo], który się wyraxnie zatłuścił ostatnimi czasy przez za duże dodanie kalorii+niestety czasami mocna nieregularnośc posiłków. Wszystko jakoś szło do przodu tylko-fat też. Redukcja za około 2-3 tygodnie. Bcaa, komplet aminokwasów i białeczko już do mnie doszło.


Tylko jeno jakieś badania bym zrobił, a propo nerek, bo ostatnio nawet kumple mi zwracają uwagę, że za często"lece w krzaczki"....

Ktoś wie może jakie badanie konkretnie? Tak czy siak-pójde do lekarza to się przekonam ale tak z ciekawości...

+

Odżywki rzadko kiedy biorę, bo zwyczajnie nie mam na nie finansów, tylko raz w życiu faktycznie przesadziłem z ilością białka....ale ciii...to było już prawie rok temu. I przezyłem, nigdy nie miałem adnych bóli nerek itd.



Wiecie, że to będzie moja pierwsza redukcja? Zawsze do tego podchodziłem z dystansem, bo zawsze patrzyłem w lustro i widziałem straszną chudzinke, więc gdzieś w mojej podświadomości tkwią pewne obawy... No ale jak będe widział lepsze kształty, to mam nadzieję, że i tak będe się z tym lepiej czuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
możesz zrobić USG nerek.

ale nie przesadzaj z białkiem i obserwuj się. ja w pogoni za 0% bf zapomniałem, że po tym wszystkim powinna jednak zostać jakaś masa mięśniowa

rozłóż wszystko na lajcie na 12 tygodni, tydzień po tygodniu co i jak. + obserwacja.

co mogę od siebie doradzić, jako małe review:
- nie przesadzaj z aerobami/interwałami, zacznij od 3x po treningu 30 minut,
- trening -> carbo + izolat -> aeroby -> normalny posiłek u mnie zagrało super,
- nie bój się węgli. startuj z 4-4,5g i ucinaj tygodniami 20g, one nakręcają metabolizm,
- trening 4x/week myślę, że wystarczy od początku do końca,
- białka nie zwiększaj, trzymaj 3g (łącznie z roślinnym),
- tłuszcze ustaw też ja jakimś znanym sobie poziomie i trzymaj, ew. w ostatnich 4-5 tygodniach lekko utnij, jak będziesz chciał zejść z kaloryczności nie obcinając węgli.

i jak śpiewali Sweetbox - everything's gonna be alright
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Thx.

Czyli po prostu konkluzja jest taka, żeby nie rzucac się od razu na głęboką wode i wszystko robić stopniowo.

Zastanawiałem się jeszcze nad wrzuceniem tabaty w jakiś dzień nietreningowy...

+


Carbo i izolat zaraz po treningu? Cięzko z tym będzie ale zobaczymy...A nie odczuwałeś niestrawności w czasie aerobów po carbo? No i od czegoś mam BCAA i kompleks amino.



Z początku zastanawiałem się nad FBW 3 razy w tygodniu, a teraz myślę o splicie push/pull/legs + z jednym dniem obwodówki. To tyle jeżeli chodzi o trening. Ćwiczenia na pewno będą dobrane odpowiednio dla mnie


Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-04-20 18:56:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie oraz prośba

Następny temat

jak poprawić środkową część klatki???

WHEY premium