SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tłuszczu ,potrzebna pomoc

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174


Witam.Opowiem krótko moją historie.Pewnego dnia spoglądając w lustro załamałem się.Dotarło do mnie ,że jestem typowym grubasem.Wcześniej nie zwracałem na to uwagi ,jednak gdy moja waga dobiła do 96kg przy wzroście 176cm wiedziałem ,że coś trzeba z tym zrobić.Dawniej jadałem wszystko co popadnie ,piłem browar w hurtowych ilościach i nie byłem aktywny fizycznie.W jednej chwili postanowiłem zmienić swoje życie o 180 stopni.
Nie mając podjęcia o diecie i treningu zacząłem trenować ciężarami.Efekty były mizerne ,siła poszła mocno w górę ale nadal byłem bardzo bardzo tłusty.Postanowiłem poszukać informacji w internecie i tak właśnie trafiłem na to forum.Czytając wiele tematów zacząłem ogarniać temat zmieniać dietę i trening.Zmieniłem wszystkie swoje posiłki i porzuciłem trening na ciężarach zamieniając go na trening aerobiczny i z użyciem ciężaru własnego ciała.Efekty były widoczne z dnia na dzień.Chcąć przyśpieszyć cały proces redukcji zacząłem trenować 2 razy dziennie i tak jest do dziś.Mój staż to 4 miesiące treningu siłowego i 1,5 miesiąca typowej redukcji.Czyli całkowity staż to prawie pół roku.Obecie waga wynosi 72kg.
Proszę o ocenę mojej przemiany i pokierowanie mnie dalej.Chce kupić jakiś mocny spalacz.Do tej pory brałem thermo speeda.
Proszę o wyrozumiałość ponieważ moja wiedza na temat kulturystyki jest mała.Z góry dziękuję za pomoc.Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Powiem tak: Tłuszczu to Ty nie masz już wiele. Moim zdaniem przestań spalać a weź się za rozwój masy mięśniowej. Zacznij znów trenować na wolnych ciężarach, pojedź konkretnym splitem. Trenuj każdą partię mięśniową 2x na tydzień (czyli w sumie 6 treningów tygodniowo) + rób brzuch 4 razy na tydzień i 2 razy tygodniowo rób aeroby po 30-45 minut albo biegaj. Aeroby lub bieganie 2x na tydzień pozwoli Ci utrzymać obecny niski poziom tłuszczu a jak podbijesz dietę o jakieś 500kcal i zaczniesz mocno ćwiczyć to nabierzesz pięknej, umięśnionej sylwetki. Sądząc po tym co zrobiłes w tak krótkim czasie uważam że stać Cię na to by wqyglądać świetnie - nie wiem czy to Twój metabolizm jest tak genialny czy moze Twoja motywacja i plan treningowy (a może obie te rzeczy) ale wychodzi Ci to świetnie.
Możesz zastosować monohydrat kreatyny, wrzucaj 2g białka na kg masy i 5g węgli na kg masy. Do tego około 0,8 tłuszczy na kg masy i z takim zestawieniem diety i treningów powinieneś rosnąć w mięśnie przy małym poziomie tłuszczu.

Dodam jeszcze że na kratkę na brzuchu przyjdzie czas. Nie da się zrobić wszystkiego na raz. Jeśli chodzi o odżywki to nie kieruj się nimi, najważniejsza jest dieta i to dzięki diecie będziesz rósł. Z godnych uwagi suplementów na masę to tak jak pisałem, kreatyna. Możesz też dorzucić białko jakieś albo bulka. Narazie to wystarczy.
Zapoznaj się z dietami i planami treningowymi na masę i wszystko pójdzie jak należy :)

Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-02-18 18:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Wyluzuj trochę z tym treningiem bo się przetrenujesz, a w swoją drogą hardcorowa redukcja godna pozazdroszczenia. Nie jeden grubas by wiele dał za taki efekt ale brak motywacji, u Ciebie widać ze jest naprawdę silna. Nie wiem do jakiej sylwetki dążysz ale już to wygląda dobrze teraz tylko ukierunkuj trening. Albo pozostań przy redukcji ale nabieraj masy mięśniowej. Zresztą to już chyba wiesz, bo czytasz to forum. Co do spalacza to nie używałem nigdy żadnych wiec nie polecę nic, ale na Twoim miejscu bym nic nie stosował. Masz super efekt, trochę cierpliwości a osiągniesz to samo co ze spalaczem a chemii mniej przetworzysz. Gratulacje :)


Zmieniony przez - Petron w dniu 2010-01-30 00:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
przemiana oczywiscie na + z twarzy podobny do Borixona jesteś heh pozdrawiam :)

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
nie redukuj juz wiecej ,
Swoja droga nie wygladales tragicznie przed wycinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Nie wiele większy miał brzuch niż połowa "kulturystów" na wiecznej masie, szydzący z wszystkich którzy maja mniej niż 40cm w łapie. Mi się podoba, widać ze się pot lał po d**sku . Dobranoc

Zmieniony przez - Petron w dniu 2010-01-30 00:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Sog za prace . Tak jw nie redukuj juz bo nic z ciebie nie zostanie . Treaz rob powoli dobrej jakosci mieso ! jedziesz dalej

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
Efekty widoczne. Szybka redukcja masy ciała powodowana bardzo intensywnymi treningami może powodować bardzo złe samopoczucie, pogorszenie wyników w nauce a nawet i choroby więc musisz uważać ( z autopsji około 20 kg w 5 miesięcy ). Ja na Twoim miejscu już bym nie redukował tylko masował i bezie git :) sog na zachętę :) co do spalaczy to ja jadłem hmb z olimpa, z którego wszyscy się śmieją -efekty?

P K U

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
Dziękuję za rady i opinie.Bardzo zależy mi na kratce na brzuchu.Widać jej zarys ale nie daje mi to satysfakcji.Ale chyba faktycznie zaczne mase bo mój organizm jest bardzo osłabiony.Jakie odżywki polecacie na suchą mase mięśniową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
borixon jest 2 razy starszy od niego i mi w ogole go nie przypomina , autorowi gratuluje zaparcia i motywacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
BCAA, MONOHYDRAT + np: BULK

P K U

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
bardzo ladne efekty, sam wlasnie przymierzam sie do redukcji, mam identyczna wage co Ty na poczatku czyli 96 kg z tym ze jestem troche wyzszy- 186 cm. moglbys podac mniej wiecej jakie zapotrzebowanie kcal ustaliles na poczatek redukcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Troche stażu :) ocena?

Następny temat

Do oceny 2 lata

WHEY premium