SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja przy 71kg 1,68m 14lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76036 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754882
Banan nie jest posiłkiem. Dodać możesz go do posiłku. Jeżeli nie wiesz nadal co na podwieczorek i kolację, to polecam wklejone linki powyżej. Czytać tyle razy, aż zrozumiesz.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
To co w takim razie byłoby dobre na drugie śniadanie, aktualnie jestem w szkole także zakres słaby hehe jakieś tam wafle niby białko k węgle maja ale sami wiecie jak to wygląda w szkołę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76036 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754882
Czytałeś moje dwie ostatnie wypowiedzi? Masz podane linki do źródeł składników odżywczych. Łączysz je ze sobą i masz posiłek. Posiłek w pojemnik i jesz w szkole.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Dobre pieczywo z kurczakiem? Tylko niewiem co dzisiaj zjeść jest pół godziny do drugiego śniadania a ja nadal niewiem co zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76036 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754882
Czego nie rozumiesz? Wchodzi w każdy z linków, które podałem i wybierasz sobie źródło białka, węglowodanów i tłuszczów w nich wymienione. Zjadasz je w dowolny sposób. Tutaj nie ma nic do rozumienia.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
musisz sobie dzien wcześniej zaplanować i zrobic, a nie iść do szkoły i myśleć co zjeść, bo wybierzesz coś słabego, w takim wypadku najlepiej iść kupić serek wiejski bo nic lepszego nie wymyślisz, wszelkiego rodzaju bułki słodkie, "zdrowe fit" batoniki/ciasteczka odpadają.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Nie mam dostępu, śniadanie jadłem 7;30 kończę o 13;30 aktualnie wypiłem litr wody i na tym się trzymam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Po przeczytaniu całego tematu zrozumiałem dlaczego nie docierają do Ciebie treści przekazywane przez kolegów. Masz dopiero 14 lat, restrykcyjna dieta w tak młodym wieku nie jest wskazana - wystarczy eliminacja wysoko przetworzonej żywności oraz wprowadzenie produktów o wysokiej gęstości odżywczej.

http://potreningu.pl/articles/2641/jak-wykorzystac-zasady-diety--eliminuje-i-wybieram-w-zyciu-codziennym- 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76036 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754882
Zgadza się. Jak na razie czytaj, zgłębiaj wiedzę, prowadzić aktywny tryb życia i unikaj żywności przetworzonej. Za parę lat być może zrozumiesz o czym piszemy.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Jeszcze jedno, połowę torebki ryżu z warzywami na parze ( kalafior, brokuły i marchew ) i troszkę byłoby okej na kolacje ?
Nie mogłem nic na ten temat znaleźć w internecie żeby już tutaj nie pisać, wydaje Mi się że okej, chyba że bez tego ryżu :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 4 miesiąc

Następny temat

Pomoc w doborze diety

WHEY premium