SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
Zdecydowanie jakość ciała jest u mnie tragiczna, a cellulit to jakiś kosmos. No i taka prawda, że nawet jak wazylam 45kg to było średnio - kręgosłup na wierzchu, kości biodrowe tak samo, w bicepsie o ile pamiętam to miałam 20-21cm i to dosłownie łokieć grubości bicepsa, za to nogi i tak były stosunkowo duże porównując do reszty ciała, tyłek zanikł zupełnie,a uda rozlewały się na krześle mimo 47cm w obwodzie. Tyle, że wtedy chociaż w ciuchy się mieściłam, a teraz jest ciężko. ;)
Co do treningu to właśnie najchętniej chciałabym coś prostego, tylko do dyspozycji mam jedynie sztange i hantle.

Śniadanie: zazwyczaj jest to omlet i tak pewnie zostanie : 2 jajka, 2 łyżki mąki (różne rodZaje), proszek do pieczenia, słodzik w tabletkach (pewnie też powinnam go wywalić?) + jakiś dodatek, ostatnio np mrożone jagody (jabłko/banan/sliwki/lyzeczka masła orzechowego/kakao ciemne/cynamon/serek homogenizowany naturalny(znowu ze słodzikiem)/mozarella/szynka(sklepowa, pewnie odpada?+ketchup(mam domowy, z dyni, co prawda z cukrem ale bez tych wszystkich dodatków-może być?), do tego kawa rozpuszczalna z mlekiem (ok 140ml)

II śniadanie : szczerze mówiąc to nie wiem, mogłabym jeść serek wiejski/jogurt naturalny z kakao (+słodzik)

Obiad: pierś z kurczaka/schab/łopatka/ryba 100-130g (robię ją na patelni ale bez tłuszczu) z przyprawami, ryż biały/brązowy/kasza 50g lub ziemniaki ok 150g ugotowanych, ogórek kiszony

Po obiedzie kawa z mlekiem (tym razem większa, ok 180ml mleka)

Kolacja: zazwyczaj jem twaróg chudy 200-250g z kakao i odrobiną mleka do konsystencji, ale nie wiem czy tak może zostać ?

Ogólnie to tak:
-mam nadzieję że te 2 kawy z mlekiem mogą zostać? Kawa to moje jedyne uzależnienie :)
-co z tym słodzikiem? Wywalić?
-co z nabiałem? Do tej pory jadłam bardzo dużo, nie wiem czy ma to związek czy może to mit, ale cellulit mam straszny- to może od nabiału?
-co powinnam pić oprócz wody?

Jak możecie to napiszcie mi co z tym nabiałem to wrzucę wtedy przykladowy dzień diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
Wymyśliłam na szybko coś takiego, no ale nie wiem czy to byłoby ok.
Śniadanie to omlet z bananem i kawa
II śniadanie serek wiejski, orzechy
Obiad: kurczak, ryż, ogórek kiszony, kawa
Kolacja: chleb z awokado, makrelą wędzoną i warzywa


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja bym całego nabiału z diety nie wywalała od razu. Ale dobrze, żeby ta kawa była z mlekiem a nie mleko z kawą :)
Jaki słodzik używasz?
Do picia woda najlepsza :) Jak lubisz jakieś zioła czy herbaty to oczywiście też można :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
To postaram się zostawić nabiał jako mleko do kawy i ewentualnie jeszcze coś, ale nie przeginać ;)
Z ziół piję pokrzywę, morwę białą, lipę.
Słodzik taki zwykły, w tabletkach, z Lidla (może kojarzysz).
A ogólnie taki jadłospis byłby okej ?
Zastanawiam się czy np przyciąganie drążka mogłoby być zastąpione wiosowaniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
A, i jeszcze jedno, to mam się teraz trzymać w końcu tego 1800 czy nie ?
Jeśli tak, to mniej więcej taki rozkład białka, tłuszczu, węglowodanów jak na screen'ach może być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT maria1209- rekompozycja na luzie

Następny temat

Olala30 Formo przychodź ;D

WHEY premium