SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Może inni moderatorzy się wypowiedzą. Ja mam obawy, że szczupła dziewczyna na siłę chce się odchudzić. Zdjęcie (możesz twarzy zasłonić przecież a zobacz sobie jakie kompromitujące zdjęcia mam w swoim dzienniku :P ) może potwierdzić lub obalic moje obawy. Nie chciałabym doradzać redukcji komuś kto jej nie potrzebuje. Zdecydujesz sama.
I tak wyjaśniłam jak ja to widzę- czyli dużo wyższe kalorie na początku i potem lekka obcinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
Ok, zrobiłam jakieś tam zdjęcia ale jednak wolałabym Ci wysłać je na priv a nie wrzucać tutaj :) Jak ogarnę jak to zrobić to zaraz wyślę (nie mogę się połapać na telefonie :D ). Ale naprawdę mam z czego chudnąć niestety :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez paula.cw za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Moim zdaniem sylwetka nadaje się raczej do rekompozycji. Brak podbudowy mięśniowej może utrudniać redukcję, a jak już się uda to efekt będzie mało zadawalający. Przy takiej sylwetce możliwa jest poprawa jakości ciała przez rozbudowę tkanki mięśniowej i jednoczesna redukcja tłuszczu. Taka jest moja opinia na podstawie fot :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
Tylko czy przy moich możliwościach (mam na myśli to, że moje ,,ciężary'' mają mało wspólnego z ciezarami - słaba jestem strasznie), jestem w stanie zrobić rekompozycję w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631
Jesteś w stanie mi podpowiedzieć jak powinnam ćwiczyć, ile jeść?
Bo naprawdę nie wiem, wiem, że powinnam sobie to wszystko sama policzyć, ale tu nie chodzi o moje lenistwo, czy że chcę żeby ktoś zrobił to za mnie tylko po prostu serio nie wiem, liczyłam wszystko milion razy, a i tak nie wiem, a nie chciałabym już bardziej przytyć, bo i tak porównując do tego co było kiedyś to średnio się ze sobą czuję teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Przy takiej diecie jak mas zobecnie? Nie. Jest szansa i do tego powinnaś dążyć, żeby te ciężary w miarę swoich możliwości zwiększać. Będziesz więcej jadła to i siły będzie więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jeśli chodzi o trening to zobacz sobie te plany:

https://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html

https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html

Przejrzyj sobie, który wpadnie Ci w oko. Wszystkie skonstruowane są prawidłowo i nadają się dla początkującej kobiety. Sama zaczynałam od TRENING NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego' kilka lat temu i tak mile wspominam, że z chęcią bym powtórzyła :D

Jeśli chodzi o dietę to zaczęłabym od krótkiego okresu, gdzie w ogóle nie będziesz liczyć. Powinnaś się skupić na jakości jedzenia. Unikać przetworzonych produktów i starać się tak komponować posiłki aby w każdym będą znajdować się białka, tłuszcze i węglowodany.

Tu masz podpowiedź co w takiej diecie powinno się znaleźć:
http://potreningu.pl/articles/1251/co-jedza-ladies-sfd

Fajnie jakbyś prowadziła tu regularne wypiski. Jak się zdecydujesz na któryś trening to napisz. Potem będzie można go modyfikować.

Z dietą proponuję dwa tygodnie nie liczenia, nie ważenia a skupieniu się na jakości.

Pomiary możesz zrobić już teraz i potem sobie porównać co się dzieje a po tym wstępie ustali się początkową kaloryczność i makro :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT maria1209- rekompozycja na luzie

Następny temat

Olala30 Formo przychodź ;D

WHEY premium