SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja która poprawi mój wygląd.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4435
Witam. Bardzo zalezy mi na redukcji tłuszczu. Od jakis 10 lat byłem nabity, wszystko przez obżarstwo i brak ruchu. Jednak przełom nastąpił na wakacjach, gdzie schudłem 11kG z 80kg zszedłem do 69/70KG. Mimo wszystko jestem dosyc bardzo otłuszczony i chciałbym sie pozbyc fatu. Od jutra zapisuje sie na siłownie i bede tam chodził 3 razy w tygodniu. Dodatkowo mozliwe ze zapisze sie na basen, jesli to rzeczywiście pomaga. Bardzo prosze o wszelka pomoc, tj plan treningowy i diete.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 70

Wzrost: 174

Obwód klatki: 88

Obwód ramienia: 31

Obwód talii: 84

Obwód uda: 52

Obwód łydki: 37

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 16,5%

Aktywność w ciągu dnia: nie za duża aktywnosc, ale zapisałem sie na siłownie.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rzadko, na wf-ie

Odżywianie: niestety lubie kotlety schabowe, mielone, ziemniaki, bulki, kanapki

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia 3x tydzien i mozliwe ze basen 1x tydzien

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: mozliwe wprowadzenie jesli bedzie konieczne

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm ze to jakis error nib czemu mialo by to sluzyc? jak on to argumentowal ? przy twoim stazu chyba chce twojej kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Z tych danoch ktore podales wygladasz raczej na szczupla osobe, nie wiem czy dalsza redukcja to dobry pomysl. Na pewno dobrym rozwiazaniem bedzie ulozenie diety z bilansem lekko na +. Do tego trening i jakie aero lub interwaly z 2 razy w tyg.

https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_PRZECZYTAJ_TEN_REGULAMIN_DZIAŁU!-t264769.html

Zmieniony przez - domer w dniu 2006-11-15 08:13:42

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4435
Mimo ze moje wymiary byc moze wskazuja ze moge wygladac na szczuplego tak niestety nie jest. Wyglad prawie identycznie jak autor tego postu na swoich fotkach: https://www.sfd.pl/co_z_tym_zrobic_fotka-t299115.html  Dzisiaj byłem 1 raz na silowni. Instruktorka powiedziala ze powinienem ćwiczyc siłowo w serii az 14 powtórzeń. Czy zgadzacie sie z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawa jest niezwykle prosta
jesli powodem był brak ruchu i fatalne nawyki zywieniowe
wedlug twojej oceny

zatem silownia
aeroby
i dieta polegajaca na eliminacji
zalatwi sprawe

prosze
opisz twoje plany treningowe
i to jak zamierzasz zmienic odzywianie?

zmienimy, poprawimy, naprowadzimy na dobra droge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4435
A więc tak, odnosnie planu treningowego to czekam na pomoc instruktora siłowni, napewno bede ćwiczył wszystkie partie miesni tj klatka, brzuch, plecy, biceps, nogi, triceps. Instruktor powiedzał ze jedna seria powinna miec 14 powtorzeń. Ile seri jeszcze nie weim, pewnie 3 albo 4. A jeśli chodzi o odzywianie to juz wprowadziłem pewna diete ale jeszcze ją zaostrze. Przestałem pic słodkie, gazowane napoje. Pije teraz tylko wode niegzaowana. Białe pieczywo zaminiłem na żytnie razowe, bułki tez razowe. Musze jeszcze zaprzestac spozywania ziemniakow gotowanych, makaronów i smazonych potraw. No chyba ze smazone na olivie z olivek. Aha, zero słodyczy. Na siłownie bede chodził 3 razy w tygodniu. Dodatkowo w domu zamierzam robic brzuszkii mozliwe ze bede chodził na basen...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Cześć Formi , zgadzam sie z Bulem, myśle że w twoim przypadku poprawa nawyków żywieniowych i ruch powinny zdziałać cuda.
A tak nawiasem mówiąc, to sprawa tych 14 powt. to nie do końca jest tak.
Rzecz jest o wiele bardziej skomplikowana, począwszy od rozgrzewki a skończywszy na stymulacji różnych rodzaji włókien mięśniowych.
Jeżeli możesz to odrzuć całkiem pieczywo na rzecz płatek owsianych zalewanych wrzatkiem i ryżu ciemnego.
A ze źródeł białek proponuje białka jaj, pierś z kuraka, chude rybki,proteiny wysokiej jakości.
Do tego dodawaj warzywa o niskim IG.
Jeżeli chodzi o napoje, to tylko woda , zielona herbata, cola light(okazyjnie).
Staraj sie wszystko gotować , dusić w warzywach, grilować, piec bez urzycia tłuszczu itp. Staraj sie nie smarzyć , nawet na oliwie z oliwek.
Jeżeli uważasz że masz za dużo fatu to trzymaj sie tego aż osiągniesz na tyle mały poziom tkanki tłuszczowej aby budować mięśnie. Później możesz dodawać oliwe i oleje.
Pamiętaj o aerobach, które przy redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej będą niezbędne.
Ale po wprowadzeniu(po okresie nowicjusza) do treningów siłowych nie odpuszczaj też ciężkich serii (mała ilość powt.,-duży ciężar). Dzięki temu twoje mięśnie będą sie rozwijać i skuteczniej spalać fat.
POWODZENIA

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4435
A czy mogłby mi ktos zaproponowac jakis plan na redukcje, chodzi o trening siłowy, ile seri i powtórzen itd.:)

A czy pieczywo ciemne tez mam odrzucić, słyszałem ze takowe sprzja procesowi chudniecia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
jesli pieczywo to razowiec (ale prawdziwy)

jacku -dlaczego chcesz wyeliminowac tluszcze?

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
pieczywo nie sprzyja niczemu pozytwnemu

Zmieniony przez - qazar w dniu 2006-11-16 15:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4435
a czy moglbym prosic o jeszcze jakies porady dotyczace diety, czego jesc mniej, wcale a czego moge wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Wpadnij do odzywiania, poczytaj troche postow z poprawionymi dietami.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka

Następny temat

Co jeść przy treningu na mase?

WHEY premium