SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ile jeszcze?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
Dzień dobry.
Mój staż treningowy 2lata.
Przerwa od siłowni wymuszona przez zmiany pracy i braku czasu na treningi rok czasu.
Teraz się unormowało więc trenuje 3 miesiące i ciągnę redukcje bo bardzo źle się odżywiałem z 92kg zjechałem do 86kg.
I nie umiem określić swojego bf jestem w Irlandii mam jedynie miarkę.
Biceps : 39
Klata : 115
Pas : 92
Łydka : 38
Udo : 58
Mierzone tydzień temu.
Plan fbw : Plan
zdjęcie mam takie tylko jutro mogę podesłać więcej.
Jaki tu jest % Bf?
Redukcje planuje ciągnąć jeszcze miesiąc.
Dieta brak ze względu, że posiłki mam w pracy poprostu jem z głową.
I mam dużo ruchu praca w hotelu.
Do tego 3km na siłownię w jedną stronę, idę z buta plus cardio orbitrek.
W dni treningowe mam 20k kroków.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
czarus11a
Trzymaj tak dalej. Po urlopie jeszcze troche zredukujesz i bedzie mozna zaczynac mase. Ostatnie kilogramy sa trudne do zredukowania, ja juz od 3 miesiecy jestem na tym samym poziomie, prawie nic nie spada :( . Milego urlopu w Polsce.

Dzięki bardzo.
Waga stanęła narazie, ale też zwolniłem aeroby więcej kalorii trochę na razie.
Poczekam jeszcze ten tydzień i dalej ogien dodam hitt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545


Większe
https://ibb.co/brX8qNz
https://ibb.co/X5BgqY8


Zmieniony przez - Dasionek w dniu 2022-07-14 11:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Hej, Bf może wynosić pod 17% i tutaj raczej będzie potrzeba dłuższej redukcji niz kolejny miesiac tym bardziej że już jesteś dość długo w deficycie wiec organizm jest zmęczony , osobiscie zrobiłbym teraz 2-3 tyg przerwy na regeneracje , wszedł na okolice zera a potem kolejna redukcja , deficyt nei jest optymalnym stanem dla naszego organizmu i jeśli trwa zbyt długo to pojawiają sie zastoje wiec pasuje zaskoczyć organizm i dac mu chwilę na odpoczynek i jakąś świeżość . Wygląda to wszystko całkiem ok ale jednak jeszcze jest co palić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
Dzięki za odpowiedź wlasnie tak tez myślałem ze ok 17%.
Pociągnę miesiąc redukcje jeszcze i przerwa aktualna waga 84.8 (92kg przed) wczoraj sie ważyłem tylko obwody mnie martwią.
Klata z 116 - - - 108 sam mierzyłem moze źle tak sobie wmawiam.
Biceps 40.5- 38.5
Pas to nie wiem ile bylo i w sumie dobrze ale ponad seta na 92.
Teraz dwa dni nie treningowe podbiłem kcal i od dzisiaj dalej redu.
Boje sie tego, że będę ważył poniżej 80kg i wrost 188...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Dasionek
Dzięki za odpowiedź wlasnie tak tez myślałem ze ok 17%.
Pociągnę miesiąc redukcje jeszcze i przerwa aktualna waga 84.8 (92kg przed) wczoraj sie ważyłem tylko obwody mnie martwią.
Klata z 116 - - - 108 sam mierzyłem moze źle tak sobie wmawiam.
Biceps 40.5- 38.5
Pas to nie wiem ile bylo i w sumie dobrze ale ponad seta na 92.
Teraz dwa dni nie treningowe podbiłem kcal i od dzisiaj dalej redu.
Boje sie tego, że będę ważył poniżej 80kg i wrost 188...


Widocznie na tej klacie było sporo fatu skoro tak poleciało , faceci mają predyspozycja do magazynowania większych ilośći tłuszczu włąsnie min na klacie /brzuchu . Solidny trening siłowy jest to wtedy mieśnie zostana, podciągnij jeszcze i głównie skupiaj się na zdjęciach , warto robić co 3-4 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
Nawet nie wiesz jak żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia przed redu po prostu wstyd mi bylo na samego siebie patrzeć.
Co do ciężarów to od początku zrobiłem mały błąd bez roztrenowania się od razu redukcja, ale jak poszedłem pierwszy tydzień na siłownię ledwo 3 razy 70kg na klatę.
Teraz idzie 93 × 1, a na przysiad balem się brać 70kg teraz 90*6 max, czyli progres na redukcji, a raczej pamięć mięśni dowalę kcal i siła wróci.
Fot z dzisiaj. Waga 85kg.
https://ibb.co/ZRQ3YZy
https://ibb.co/Kw3tZ7r

</a>
</a>

Jeszcze pytanko off.
Czy jest jakaś roznica między białkiem wołowym a serwatką? Aktualnie pije : ON Optimum Nutrition gold standard 100% whey.


Zmieniony przez - Dasionek w dniu 2022-07-23 11:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Tutaj zdecydowanie lepiej to wygląda bo inne światło i jakość zdjęcia , jednak nadal jesczze redukować tzreba bo szkoda zepsuć taki efekt dla szybkiej masy , zastosuj się do tego co wyżej pisane było i rób swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
Dobra zjechałem do Polski na urlop.
Trzymam sie zera zregenerować organizm.
I przy okazji zamówiłem sobie kaliper, fałdomierz wg niego klatka 10mm, brzuch 2cm od pępka 20mm i Udo 10mm.
Każdy wymiar dodane 1-2mm w górę
I według niego mam bf 12.5% liczyłem jakimś wzorem i kalkulatorami z neta wychodzi podobnie.

</a>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
Większa rozdzielczość.
https://ibb.co/jvj9Hhk


Zmieniony przez - Dasionek w dniu 2022-08-25 00:46:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
Zdjęcie z brzuchem to rok temu później było tylko gorzej i zdjęcie z mojej pierwszej redukcji w 2018 roku ta sama waga.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 247 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 46440
Trzymaj tak dalej. Po urlopie jeszcze troche zredukujesz i bedzie mozna zaczynac mase. Ostatnie kilogramy sa trudne do zredukowania, ja juz od 3 miesiecy jestem na tym samym poziomie, prawie nic nie spada :( . Milego urlopu w Polsce.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej? Redukcja, mini cut, roztrenowanie, a może dalej masa?

Następny temat

Ocena sylwetki, potencjału, genetyka

WHEY premium