SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i porady co do diety - kobieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3074

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8428
Super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8428
Mam prośbę o ocenę, czy w miarę dobrze komponuję posiłki.
I faktycznie zwiększę kaloryczność z 1900, bo czuję, że to dla mnie za mało.






Zmieniony przez - aleksandra_88 w dniu 2016-07-05 17:11:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mniej chleba, wiecej dobrych węgli - kaszy, ryżu, płatków, ziemniaków, batatów, owoców

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8428
Dziękuję :)
Mniej chleba nawet jeśli to chleb domowej roboty z mąki z własnego przemiału?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Chleb jest produktem bardziej przetworzonym niz np. kasza. Dobry chleb oczywiście ma miejsce w diecie, ale Ty masz 200 g chleba plus jesszcze bardziej przetworzone chrupkie pieczywo. Ponadto mamy sezon owocowy, trzeba korzystać, co także przemawia za ograniczeniem chleba, a dorzuceniem owoców - niskokalorycznych, a majacych dużą gęstość odżywczą.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8428
Słusznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8428
Hej znowu ;)
Przez wakacje zrobiłam reverse diet, znalazłam swój "zerowy" bilans kaloryczny (ok. 2300 kcal), a obecnie odważyłam się na nadwyżkę kaloryczną - jem ok. 2400 kcal (w dni nietreningowe trochę mniej, w treningowe więcej) i trochę przybrałam na wadze.
Stąd moje pytanie, czy obniżyć spożycie białka, skoro jestem na masie? Cały czas było go 2,1g/kg masy ciała, więc teraz to pewnie za dużo.


Zmieniony przez - aleksandra_88 w dniu 2016-10-16 16:57:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3778 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68501
Przy treningu siłowym poleca się 1,4 -1,8g białka na kilogram masy ciała, ale że jesteś szczupłą kobietą i pewnie nie rośniesz jakoś bardzo szybko - sądzę, że można by spróbować stopniowo dojść nawet do tych niższych wartości i zobaczyć, jak będziesz się z tym czuła i jak będzie szło...
Nadmiar białka generalnie na masie nic nie wnosi, jest tylko obciążeniem dla organizmu i portfela.
Możesz obniżyć np. do 1,8, później 1,6 i obserwować.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8428
Dzięki, to tak zrobię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3778 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68501
Nie ma za co :).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie, senność, problemy z samopoczuciem i koncentracją na redukcji

Następny temat

Pomoc z dietą

WHEY premium