SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Trenowałem już wcześniej, dlatego na masie musiałem podbijać więcej węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
To zmniejsz na razie kcal np. o 200-300 czyli ułóż dietę pod 3100-3000

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
No ale moje zapotrzebowanie na utrzymanie to 2900kcal jeśli odejmę 200 to wychodzi 2700kcal od 2 tygodni nie jestem na diecie jem normalnie,jakbyś mógł jeszcze odpowiedzieć na wcześniejsze pytania:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Zależy mi na szybkiej odpowiedzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Nie możesz drastycznie ucinać kalorii,bo uzyskasz efekt odwrotny do pożądanego tzn.spowolnisz metabolizm tracąc mięśnie. Musisz powoli obcinać kalorie,aby zminimalizować utratę mięśni.
Poza tym te wzory tylko szacują Twoje zapotrzebowanie-w praktyce i tak trzeba je sprawdzić empirycznie

Skoro masz tak dużą aktywność to podbiłbym węglowodany kosztem tłuszczów,lecz zostaw chociaż ten 1g tł/kg masy ciała
Z mięs pożądanych w diecie to jest ich bardzo dużo,a m.in. indyk,schab wieprzowy,polędwica wieprzowa/wołowa,udziec/legawka wołowa,podroby jako urozmaicenie i obniżenie kosztów diety np.wątróbka,serca;ponadto ryby-szczególnie te tłuste jako najlepsze źródło omega 3

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
No ok czyli ułożę dietę pod 3100kcal i co tydzień będę trochę obcinać tylko co węgle?Napisz jeszcze jak możesz gdzie mogę kupić bca-pomagają w regeneracji?Jest jakiś środek zapobiegający spaleniu mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Witam, wklejam dietę do oceny.Zapotrzebowanie 3000kcal.Obliczenia:białko 2.5g/kg 2.5x79=197.5=790kcal/tłuszcze 1.2 x79=94,8g=853.2kcal/węgle 1356,8kcal=339.2.Za mało mam troszkę białka i węglowodanów, proszę o polecenie jakiejś białka w proszku,szejka czy coś w tym stylu(nie znam się)

[img]target="_blank"</a>[/img]
[img]target="_blank"</a>[/img]

Zmieniony przez - Flat w dniu 2012-11-27 23:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Posiłek 3 jest przed treningiem? Jeśli tak to przerzuciłbym część kurczaka z niego np.do drugiego posiłku i/lub czwartego,gdzie kurczaka jest mniej-żeby nie było dyskomfortu w czasie ćwiczeń.

Dodaj owoc do 1.posiłku a migdały przerzuć do drugiego posiłku-żebyś dał radę wszystko zjeść

Skoro brak węgli to dołóż ryżu do czwartego posiłku i/lub chleba do drugiego. I nie jedz jedynie kurczaka

Warzywa dodajesz do każdego posiłku ?

Co do BCAA to bodajże najopłacalniej wychodzą z Hi-Teca bcaa powder

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Trening kick boxingu mam o 18 a trening siłowy w domu będę robić koło 18-19 więc chyba 3-4h przed treningiem wystarczy?Jaki owoc?Ok dołożę ryżu, a jakie inne mięso mam jeść, wieprzowina jest tłustsza więc na redukcje chyba się za bardzo nie nadaje.Warzyw będę starał się zjadać 800g dziennie.Ok kupie do bcaa ale to są aminokwasy czy białko?Bo białka też mi brakuję.Jaką ilość dziennie mam jeść białka i w jakiej porze.

Zmieniony przez - Flat w dniu 2012-11-29 09:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Proszę o odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie

Następny temat

Pomoc przy diecie

WHEY premium