SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - oleńka - motywacja 100%%%

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak więcej poczytasz, to na sprzęt spojrzysz co najwyżej z pogardą Supermany - kładziesz się na macie, ręce przed siebie i unosisz ręce i nogi (wyglądasz jak superman w locie
przyciąganie drążka - pracujesz jak na wioślarzu, u mnie to nie drążek, tylko jakby przyciąganie obciążenia do brzucha, klatki, równolegle do podłogi, a nie ściąganie z góry


Zmieniony przez - figa79 w dniu 2012-09-06 19:14:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
e tam, ja lubię pytać Jestem małą perfekcjonistką (nie do przesady oczywiście..) Dzięki wielkie za pomoc Oglądałam twój temat i bardzo podziwiam za wytrwałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wolnych ciężarach angażujesz jednocześnie wiele partii mięśniowych, co powoduje pożądaną odpowiedź hormonalną i naprawdę daje w kość. Na maszynach ćwiczysz pojedynczo odizolowane mięśnie, efektów na jakie liczysz się nie doczekasz. I spocić się nie ma po czym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To jeszcze polub bardzo czytanie i będzie git Odpowiedzi na podstawowe pytania znajdziesz na pewno w artach w ragulaminie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
Wolne ciężarki to po prostu hantel, jakieś sztangi itp?:) W sumie w tym zestawie ćwiczeń jest ich dość dużo :)
Dzięki figa79 za pomoc :) Po czytała bym coś więcej sama z chęcią. Proponujesz jakieś artykuły lub tematy założone przez Ladies:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
Ruda_29 jeśli chodzi o czytanie to wielbię;p właściwie siedzę w tych tematach nie od dziś, właściwie od zawsze uprawiam jakiś sport czy jem zdrowe produkty ale nie tak rygorystycznie jak teraz Tutaj dla was są ważne mięśnie a mi raczej zawsze zależało o ładnej figurze, smukłej chciałam stracić brzuszek, zmniejszyć objętość ud i trochę zdobyć ładnych mięśni na ramionach i plecach I tyle A okazuje się, że to strasznie trudne...

Dzięki dziewczyny, że tu zaglądacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ładną, smukłą figurę zyskasz dzięki mięśniom, bo to one nadają "kształtu" naszemu ciału. Nie wiesz jeszcze, jak ciężko jest kobiecie wypracować konkretne mięśnie to nie takie hop siup, nie bojaj

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
Dziewczyny mam pytanie Czy da się schudnąć nie ćwicząc ćwiczeń siłowych, a przynajmniej nie na siłowni? No i czy np trening 3 razy w tygodniu starcza? Muszę o takie sprawy popytać bo teraz mam czas ale nie długo znacznie mi się ograniczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
Jadłospis na dziś
Dziś był dzień odpoczynku czyli bez żadnego treningu





Zmieniony przez - oleńka 21 w dniu 2012-09-07 16:11:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
I to jest wszystko, co zjadłaś przez cały dzień?

Orzechy ziemne, bułka tarta - out.
Tilapię w jaki sposób przyrządzałaś?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]Azzi DT

Następny temat

pulsometr

WHEY premium