SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - jestem zmotywowana i proszę o pomoc.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
Lepiej wystartować (wziąć się za siebie) późno niż wcale. :) 3 mam kciuki! A! i ja bym czym prędziej wystartowała do sklepu po zapas brokułów, szpinaku, tuńczyka i jajek :P mniammniammniam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 372
Moja dzisiejsza micha przedstawia się następująco : poproszę o komentarz i krytykę tego co zjadłam, bo pewnie są tu jakieś niedozwolone rzeczy.




Jeżeli chodzi o trening :
ok godz. 20 :
stepper - 20 min,
twister - ćwiczenia - 15 min,
przysiady 2 serie x 16 powtórzeń,
unoszenie nogi do góry na boku - 2 serie x 16 powtórzeń prawa/tyle samo lewa
później :
stepper - 20 min.

Od jutra mam zamiar wziąć się za siłówkę, bo mąż mi kupił atlas, ale dopiero go montuje więc pewnie dziś już nie skończy hihi. Może jutro też wyskoczę na orbitrek ! :)


Zmieniony przez - Kata w dniu 2012-05-09 21:14:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
zagladnij do dzienników dziewczyn i pokombinuj, napewno dasz radę

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 558 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22950
Chleb jest akceptowalny pod warunkiem jeśli pieczesz go sama, sklepowy out.

Ser twarogowy- wybierz tłusty zamiast chudego i najlepiej jeść go na wieczór.

Rodzynki nie nadają się na osobny posiłek. W każdym posiłku powinno być białko, w rodzynkach go nie ma toteż połącz np. z płatkami owsianymi, orzechami i odżywką białkową.

Kurczaka zamień na indyka lub inne mięcho (chyba że kura z wolnego wybiegu jest, ale raczej ciężko takie dostać. Sklepowe kurczaki out)

Chyba za mało tłuszczu, ale poczekaj na kogoś z góry kto wskaże Ci prawidłowy rozkład dzienny :)

Zmieniony przez - meybee w dniu 2012-05-09 21:36:01

http://www.sfd.pl/Meybee_/_Road_to_be_Iron-t804665.html

Cycling macht frei!
02 Orlen Marathon: 05:13:47
35 Maraton Warszawski: 05:26:29
32 Maraton Warszawski: 05:58:52
Half Ironman: SOON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
o dopiero teraz zobaczylam ze wrzucilas miche za duzo nabiału znowu, w jednym posiłku masz go az 200g (a maksymalnie w ciagu dnia powinno byc 150g)

tluszczu faktycznie za mało chyba w skali calego dnia i pilnuj, zeby w kazdym posilku znalazly sie zrodla b, t, ww, oprocz wieczornych, bo w tych nie jedz wegli, no chyba ze po treningu, to wskazane (zaraz po)

i stepper raczej nie jest polecany

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 372
Micha na dziś, męczę śniadanie, ale nie lubię migdałów :(

Dzięki za wsparcie Kochane. Powiem Wam, że jest bardzo ciężko :( Wiem, że stepper nie jest polecany, ale nie doczytałam o tym stepperze wcześniej :)





Zmieniony przez - Kata w dniu 2012-05-10 07:39:10

Zmieniony przez - Kata w dniu 2012-05-10 07:40:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no to zamiast migdałów daj brazylijskie, włoskie, laskowe, pestki dyni, kokos. Byle nie słonecznik

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 372
w ogóle nie przepadam za orzechami, wolę suszone owoce :) muszę pokombinować z tą michą jeszcze. Dziś rano złapała mnie panika, że co ja najlepszego robię - tyle kalorii w 1 dzień ? Pomyślałam że nic z tego i będę gruba i się zdołowałam, ale tym razem postanawiam być zawzięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
jak nie lubisz orzechów to może zmiel je na proszek i tak dodawaj są mniej wyczuwalne
Żeby móc żyć tylko leżąc i patrząc się w sufit Twój organizm zużywa ok 1200-1300kcal.
Przecież dieta to nie ma być głodówka tylko mądry wybór pełnowartościowych produktów. Teraz wydaje się dużo ale jak metabolizm ruszy to zobaczysz głodna będziesz chodziła na 1600kcal
Nie ma dołowania się jest czysta miska i ciężkie treningi, w końcu mamy być Lady a nie Jelly

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
masz rację, bierz się w garść :D

Zmieniony przez - adamek072985 w dniu 2012-05-10 07:59:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poród a powrót na siłownię

Następny temat

Winstrol dla dziewczyny?

WHEY premium