SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja -24kg Redukowac dalej?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Jeszcze raz dziękuję za wskazówki :)
Więc tak : Redukcję zacząłem w Listopadzie 2010(1 foto) ale po 3 tygodniach doznałem kontuzji barku więc odpuściłem siłownie a jak siłownie to i z upływem czasu aeroby.
W czerwcu zgłosiłem się do Konia, rozpisał mi on dietę oraz trening. Z jego pomocy korzystałem miesiąc, trochę podczytałem i zacząłem sam prowadzić swoją redukcję.
Założenia były zmienne jeśli chodzi o dietę.
Białko zawsze minimum 2g/kg tłuszcze 1-1.4g/kg oraz reszta węgle (w treningowe max 1-1,5g/kg.
Zdarzał się off sesion tj np 1 tydzien nie trzymania diety, czy chlanie kilka dni pod rząd ..jak to w życiu :)
Trening fbw, aero zależy, niekiedy cały miesiąc 5 x w tygodniu niekiedy miesiąc 1x w tygodniu, wszystko zależnie od chęci i czasu.
Spalaczy trochę podgryzłem, geraminy i johimbiny rownież . Ot co by się nie nudzić :)
Jak ktoś ma pytania to walcie smiało, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 78 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7658
Super redukcja, buduj powolutku masę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5197
jest ok , teraz trzeba popracować nad estetyka bo klaty brak

"Wiara umiera ostatnia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1231
o widzisz, czyli jakiejś zbytniej spinki nie było z tą redukcją. fajnie, fajnie to zrobiłeś, brawo!! ;)

Po co ćwiczę, skoro i tak kiedyś umrę?? Po to, żeby mieć większą trumnę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
też uważam że wystarczy redukcji 97 kg na 200cm chłopa to nie jest dużo, optycznie widać że pozbyłeś się fatu. Masy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Mam jeszcze jedno pytanie. Tak na Wasze oko jaki poziom BF mam i jaki typ budowy, endo?? Dokładnie mam 198 cm :) i 97kg , z tym, ze nie na czczo się ważyłem.
Spiny nie było bo zacząłem redukować w lecie i wiedziałem, że na lato 2011 i tak bede dalej spaślakiem :) Od poniedziałku ruszam z dietą na masę. Teraz 2 dni off i jazda 10 tygodni, zobaczymy co się zmieni .


Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-03-16 20:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
bf możesz sobie łatwo zmierzyć,
ja myślę, że 12%/nieco poniżej może być

na moje endo/mezo

zrobiłeś kawał dobrej roboty, ciśnij dalej!
<sog poszedł>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3550
Dużo zrzuciłem, fajnie że to się rozłożyło w czasie. Nawyki żywieniowe pewnie już masz ustalone, na spokojnie teraz trening na siłę/masę i ładnie się wypracujesz. Stosowałeś jakieś spalacze, czy tylko dieta i aeroby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Trochę różnych specyfików podgryzłem. Venom/scorch/ geramina/johimbina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
A więc czas na masę. Dzis pierwszy dzień diety masowej. 3,5k kcl na początek, z każdym tygodniem +300. Białko 2-2,3 ww 3-4 myślę , reszta tłuszcz.
Trochę się obawiam tych węgli, do tej pory miałem ścięte do minimum. Aczkolwiek dziś w każdym posiłku wreszcie węgle bez spiny.
Wrzucę foty z dziś jeszcze i wrócę za kilka tygodni. Pozdro



Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-03-18 22:52:50




Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-03-18 22:53:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 lat fotki do oceny.

Następny temat

FOTO DO OCENKI MASA

WHEY premium