SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 104 kg ocena diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2767

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M

Cel

Redukcja/wyrzeźbienie

Waga

104

Wzrost

190

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20-21

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Codziennie praca fizyczna/4x trening/ przerwa w pracy o 10:00 treningi zaczynam o 18:00, wstaję o 6;00 idę spać o 22:30

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

trenuję około 2 lata/4x w tyg.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Witam, proszę o ocenę mojej diety na redukcje i o poprawienie Błędów :) Moim celem jest pozbycie się zbędnego tłuszczu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
orzechy możesz dodać do posiłku w pracy, ale nie ziemne. Korzystaj z nerkowca,migdałów, włoskich itp. Po treningu bezpośrednio cukry proste, później normalny posiłek ww złożone białko. Z tą odżywką białkową dałbym po treningu razem z tym bananem. Przed treningiem węgle złożone+białko+tłuszcze nasycone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Witam

Od razu na wejściu, wyrzuć z pierwszego mleko i oliwę daj CAŁE JAJKA.
Drugi posiłek jest okej
Trzeci : Po co banan?Serek wiejski w ciągu dnia nie za dobre wyjście, daj jakieś mięso za to.
Czwarty:Okej ale przed treningiem dałbym jakieś tłuszcze nasycone np.masło klarowane,olej kokosowy,wiórki kokosowe.
Piąty:Okej, nie mów mi że liczysz takie rzeczy jak SAŁATA,OGÓREK i CZOSNEK, w takich ilościach...
Ostatni posiłek okej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Dobra dzięki, poprawię diete tylko niewiem jak zmienic ten 3 posiłek:/moge tam wrzucic np. rybe z puszki ? a banana musze wyrzucać?. Z posiłku 1 moge dac mleko 0,5 zamiast 3,2 bo to bedzie taki mix z blendera, mogę też dokupić białko jako uzupełnienie np posiłku nr3,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Przy takim poziomie bf spróbowałbym LC , dał z 3 posiłki białkowo tłuszczowe a dwa białkowo węglowodanowe . Ryby z puszki nie za bardzo , pozmieniaj troche proporcje tłuszczów w diecie .
Dodaj tłustsze mięsa i nie rozdzielaj żółtek od białek .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
tak to może wyglądać ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Doczytaj co Ci doradziłem , majonez wyrzuciłbym to samo tuńczyk , filet możesz zamień na tłustsze mięso . Poczytaj posty podwieszone byś "nie błądził" w poprawianiu jadłospisu.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
no okej majonez wywalę, szkoda mi kasy trochę dlatego ułożyłem to co mam w lodówce. Myślałem nad LC ale nie wiem czy dam rade pracować po 8/10 godzin na budowie to tego 4x w tyg trening. tuńczyka zawsze mam w lodowce i pierś z kuraka. Nie mam pojęcia co mogę zastąpić filet.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
Jaki przychlast ty z głodu umrzesz.jedyne białko jakie masz to pół jaka na krzyż ze szklanka mleka.żala ten pomidolem???o bosz..
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Ziomek17 naucz się najpierw pisać a potem wyzywaj kogoś od "przychlast".Takie teksty możesz sobie mówić do kolegów z podstawówki. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Dieta Low Carb, przez tydzień będę jadł tylko 50g węgli potem zmienię na 150g węgli. Coś zmienić, poprawić ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta na masę; 62kg; do oceny

Następny temat

Nieproporcjonalnie duże uda Pomocy!!

WHEY premium