SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, silownia i dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ja tu nie jestem od wykladania podstaw, ale moge pomoc poprawic jakis plan.
Prosze Cie jeszcze raz uzyj wyszukiwarki na forum i poczytaj o FBW na przyklad.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
trening do dupy...
słuchaj Bolka i czytaj o FBW. Nogi to podstawa całego ciała, uważasz inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
Sir_lukasz a ty dlaczego uwazasz ze moj trening jest do dupy? co jest w nim nie tak?

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
aha i jeszcze jedno., jezeli bede cwiczyl wedlug mojego planu to co nie bede chudl?? czy o co chodzi?

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Niedziela - Trening miesni naramiennych i klatki piersiowej:

-wyciskanie sztangielek siedząc-4 serie 10 powtórzeń
-unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc-4 serie 10 powtorzeń,
-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia stojąc w szerokim uchwycie-4 serie 10 powtórzeń,
-unoszenie sztangielek bokiem w górę w opadzie tułowia-4serie 10 powtórzeń

klatka piersiowa:

-wyciskanie sztangi na ławce poziomej-4 serie 10 powt.)
- rozpietki na lawce poziomej - 4 serie 12 powt.
- wyciskanie sztangielek w lezeniu na lawce poziomej - 4 serie 10 powt

Poniedzialek - trening miesni ramion i brzucha

Bicepsy:
-uginanie ramion ze sztangą stojąc-4*serie(10 powt.)
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc(chwyt młotkowy)-4serie 10 powt.)
-uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na lawce skosnej - 4 serie 10 powtorzen

Tricepsy:
-wyciskanie w lezeniu na lawce poziomej waskim uchwytem 4 serie 10 powt.
-wyciskanie "francuskie" jednoracz sztangieli w siadzie - 4 serie 8 powt

Brzuch:
-sklony w lezeniu plasko na lawce poziomej 1x100

wtorek - klatka piersiowa i miesnie naramienne
sroda - miesnie ramion i brzuch
czwartek - klatka piersiowa i miesnie naramienne
piatek - trening miesni ramion i brzucha
sobota - miesnie grzbietu,
do tego co dwa dni(niedziela, wtorek,czwartek, sobota) cwicze 15 minut na nogi(leg magic)


NIEDZIELA: Robisz więcej ćwiczeń na barki niż na klatkę, m.piersiowe to większa grupa niż naramienne

Poniedziałek : to samo - triceps jest większy niż biceps... choć w tym wypadku po dwa ćwiczenia w zupełności wystarczyły by...
gdyby chodziło o budowanie a Ty masz się odchudzać a nie budować więc takie machanie na biceps czy triceps i tak na wiele się nie zda.

Jak niby wygląda twój trening pleców... jak trening nóg?? To dwie najważniejsze partie a wygląda że dla Ciebie najmniej ważne.

Słuchaj dużo by pisac.. plan jest do dupy i tyle.
Do spalanie tk, tłuszczowej od Splita znacznie lepiej nadaje się FBW. Skup się na podstawowych ćwiczeniach złożonych. Przysiady, MC, wyciskania... o szczegóły jak bic, triceps się martw w czasie robienia masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
na nogi cwicze 15 minut dzienie na leg magic, uwazasz ze to sa zle cwiczenia na nogi?

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2464
@bolek1970
ale masz cierpliwość!
@gores87
mam wrażenie, że nic nie rozumiesz.

Podsumuje ten temat.

-przede wszystkim trening FBW, jest on odpowiednim treningiem na redukcji.
-bieganie przy tej wadze nie jest najlepszym pomysłem, na razie sobie bieganie odpuść,marsz rower będą odpowiednie.
-wszelkie suplementy używaj tylko wtedy kiedy masz niedobory w diecie.
-skup się na dobrych radach.
-telezakupom Mango powiedz NIE i...

DIETA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
wiecie co szkoda gadac, "telezakupom powiedz nie" ciekawe czy chodziasz wiesz o jakim sprzecie ja mowie, nie wsomne juz o tym ze jestem przekonany ze nigdy na nim nie cwiczyles. wiec wyciaganie wnioskow na podstawie"telezakupom powiedz nie" jest bardzo profesjonalne

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
i to by bylo na tyle "madrych" ludzi z forum?

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
na nogi cwicze 15 minut dzienie na leg magic, uwazasz ze to sa zle cwiczenia na nogi - dobre - każda forma aktywności w moim przekonaniu jest dobra.
Jednak ten program jest niespójny i chaotyczny.
Proponujemy Ci najlepsze rozwiązanie jakim jest trening FBW. Ty nasze rady olewasz i spodziewasz się... sam niewiem że przyjdzie jakiś ktoś i powie - słuchaj masz świetny plan, ćwicz tak dalej. Jeśli tak myślisz to się mylisz bo nikt Ci tu tego nie powie. Czego jeszcze oczekujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do Sprawdzenia! 19 kg redukcji prosze o pomoc

Następny temat

Pomoc w dobraniu diety

WHEY premium