SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, silownia i dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
nie bede sie z Toba klocil bo nie ma to najmniejszego sensu :) moze wypowiesz sie co do mojego pytania odnosnie suplementow?

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
nie masz ustalonej diety...
więc dlaczego zajmujesz się teraz suplementami?

omega3 , multiwitamina, ZMA
to standard prozdrowotny .. zestaw podstawowy niemalże obowiązkowy

reszta zbędna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
co to jest ZMA? a dlaczego uwazasz ze jakis spalacz jest w tym momencie zbedny?

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
bo jeśli nie masz ustalonej diety na minus, lub na 0 .. to kazdy spalacz bedzie tylko pobudzaczem. Tłuszcz spala się przy odpowiednio ustalonej diecie, spalacze tylko przyspieszają procesy które wtedy zachodzą.
Spalacz zbędny
ZMA - cynk+magnes+wit B6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
ale dlaczego dieta w waszym przekonaniu to ciagle liczenie co do grama(bialka, tluszczy, weglowodanow) itd. Czy jezeli pozbede sie starych, niedobrych nawokow zywnieniowych, bede jadl miej a czesciej, dostarczal wiecej bialka(rowniez na noc) ogranicze weglowodany, tluszcze. Jadl wiecej jajek, kurczaka, warzyw, ryb(w tym tunczyka) pil 3 litry wody mineralnej dziennie to nie mam szans na schudniecie?? i nie ma sensu w takim przypadku brac np. jakiegos spalacza? Bo oczekujecie ode mnie wklejonej diety na forum z wartosciami co do grama ;/ przeciez to mozna zwariowac

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Wklej swoj jadlospis, moze i ja sie czegos naucze...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-12 13:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
widzisz, problem w tym że aby spalać tk. tłuszczową / a nie tylko chudnąć/ należy spożywać określone ilośći składników pokarmowych. Owszem możesz robić to na oko, obserwując tylko swój organizm. Ale czy będzie to skuteczne? Napewno mniej, niż gdybyś dokładnie policzył czego i ile potrzebujesz. Pomimo mojego doświadczenia ja zawsze przy dietach redukcyjnych dość skrupulatnie podchodzę do tematu. Diety redukcyje są najtrudniesze. Wymagają wyrzeczeń i wytrwałości. Tobie już na wstępie brakuje jak widzę tych cech. Są na rynku super mocne spalacze /Venom/ które pewnie pomogą spalić tk. tłuszczową nawet przy błędach dietetycznych ale to produkty które bardzo mocno wpływają na organizm. I napewno pozostawią za sobą niemałe spustoszenie..

Wcale nie musisz obliczac gram do grama, ale poczytaj co i kiedy i w jakich ilościach spożywac.
Naprawdę wystarczy trochę czasu poświęconego na czytanie i otworzą Ci się szerzej oczy na pewne sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
ok, a jak ja mam to wszystko poobliczac?

gores

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
o shit !!!

czytaj man...

dział odżywianie ... linki podwieszone, mam Ci przepisać wszystko to co jest już napisane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1244
wiema ze jest jakis program do tego typu obliczen ale nie moge go znalesc

gores

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do Sprawdzenia! 19 kg redukcji prosze o pomoc

Następny temat

Pomoc w dobraniu diety

WHEY premium