SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, obcinać jeszcze kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Witam

Panie i Panowie szybkie pytanko mianowicie od 8 tygodni jestem na redukcji, w ostatnim tygodniu postępy się zatrzymały w związku z czym potrzebuje rady mianowicie czy obcinać jeszcze kcal czy może dodać już cardio, aktualnie makro na poziomie w DT 150B / 200W / 100T natomiast w DN 150B / 150W / 100T aktualna waga 74KG dodam jeszcze że jest to moja pierwsza redukcja.

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
wrzuć dietę https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Troche mało tych kcal, 2300 to już lekka głodówka. Dorzuć sobie cardio na początku 2x w tygodniu po 20 min interwałów albo 30-40 cardio na stałym tętnie i powinno coś ruszyć, jak się zatrzyma to znowu dokładasz kolejną sesje albo nawet 2. Zmieniłbym też trochę rozkład makro, zwiększył podaż białka do 2,5g/kg, tłuszcze uciął do 60g i zwiększył podaż węglowodanów. To oczywiście tylko propozycja :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Jest sens podbijać białko wyżej niż 2g ? Wegli nie chce podbijać, co do cardio to w grę wchodzą tylko interwaly na zmianę bieg i rower spiningowy, co do sugestii o obcinaniu to schodzić niżej niż aktualnie mam z węglami ? Czytałem że najlepiej nie schodzic poniżej 150g
Z tłuszczami mogę zejść do 1g

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jak długo jesteś na redukcji, może metabolizm siadł ?
i trzeba wjeść na bilans 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
8 tygodni, ale jeszcze nic Cardco nie dodawalem, na początku obcinalem tylko kcal, teraz jak mam już wegle nisko to nie wiem czy jest sens jeszcze ciąć czy już zacząć z Cardco

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
5kg zeszło by więcej ale tydzień konkretnie chorowalem i miałem wolne od treningow, ok dodam interwaly 2x bieżnie i rower spiningowy na zmianę po 20 min

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak schudnąć bez odżywek ??

Następny temat

Kapusta kiszona, a kwaszona? Jak poznać?

WHEY premium