SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranking NO boosterów.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
Cześc!
Niedługo mam zamiar zrobić większe zakupy i nie wiem, które NO boostery wybrać :/ Do wyboru mam:
1.N.O.-Xplode NT,
2.Anabolic Rush,
3.Mesomorph,
4.Nox Pump Xtreme,
5.Crack.
Listę ułożyłem tak, jak 'kopią' te boostery według moich przypuszczeń (kierowałem się składem). Jaka według Was jest kolejność? Mam zamiar wybrać 4 z nich i brać w kolejności od najsłabszego do najmocniejszego, aby odczuwać działanie kolejnych z nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
NO Boostery są bardzo popularnymi środkami wśród osób trenujących sporty siłowe, siłowo-wytrzymałościowe i inne.

Głównym zadaniem preparatów, które zaliczamy do kategorii 'NO Boosterów' jest przede wszystkim to, iż dzięki zawartości substancji, takich jak: arginina, aakg, cytrulina, agmatyna (i wiele różnych odmian) - powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych i lepszy przepływ krwi, mięśnie są szybciej, mocniej i dłużej napompowane i nabite.
Zjawisko to wpływa bardzo pozytywnie na jakość treningu, samozadowolenie osoby trenującej. Także dzięki rozszerzonym naczyniom krwionośnym, wszelkie substancje odżywcze z suplementacji czy też posiłku potreningowego znacznie szybciej znajdą się w krwiobiegu.
Jest to szalenie istotne, ponieważ w porze potreningowej zachodzą najważniejsze procesy syntezy, regeneracji, hamowania katabolizmu mięśniowego - dlatego tak ważne jest szybkie zabezpieczenie organizmu i spożycie odpowiedniej dawki jedzenia lub też suplementów.

Bardzo popularnymi, tanimi i skutecznymi NO boosterami są pojedyncze preparaty, takie jak cytrulina, czy też AAKG

Zapoznaj się z aktualnym rankingiem przedtreningówek:
https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Przedtreningówki_ranking__najlepsza_przedtreningówka-a1455.html

Chcesz przetestować najlepsze produkty przedtreningowe? Zapoznaj się z ofertą:
https://sklep.sfd.pl/Przedtreningówki-k154.html
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
1.no-xplode
2
.meso
3.nox pump
4.anabolic rush
5.crack

imo

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no-xplode jest akutalnie slaby, ludzie wala po 3 miarki w niektorych nie kopie
meso na bank lepszy, co z tego ze no-xplode ma milion skladnikow jak zadnych konkretnych dawek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
chodzi mi o no-xplode NT
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
Dzięki Kalik ;>
A co sądzicie o stworzeniu własnego NO boostera z dodatkiem kreatyny?
Myślałem o połączeniu następujących składników w takich dawkach, jakie są podane:
-geranium - 80mg,
-Phenylethylamine - 500mg, albo l-tyrozyna - 1000mg,
-kofeina - 750mg,
-beta-alanina - 6000mg,
-jabłczan argininy - 4000mg,
-jabłczan cytruliny - 3000mg,
-AAKG - 3000mg,
-tauryna - 2500mg,
-EAA albo BCAA około 10000mg,
-orotan kreatyny - 5000mg.
Jeśli czegoś potrzebnego nie ma, czegoś jest za dużo albo za mało, lub coś jest nie potrzebne, to proszę o skorygowanie mojego błędu :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mysle ze wyjdzie wcholere drogo
no-xplode NT jest ponoc mocny ale ile on kosztuje!
pomysl moze poprostu nad jacked i tez bedzie git, meso aktualnie tez mozna tanio wyrwac, po co takie kombinacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
Cena nie gra roli (takie połączenie nie będzie aż tak drogie, bo ok. 300zł), a jack3d już brałem i muszę przyznać, że jest niezły. A taka kombinacja jest chyba mocniejsza od meso, więc się opłaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
mezo ma moc niby, sam nie probowalem ale koleszka wpadl na tym na silke, to mnie do sztangi niedupuscil x)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
BasketPro ale po co? masz 19 lat a chcesz sobie zrobic takiego mozgo***a zeby trzezwiec przez dwa dni? nie widze sensu skoro tansze odpowiedniki dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
Na razie działają, ale po paru cyklach mogą przestać działać ;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak przestana dzialac to zaczniemy sie martwic, zawsze mozna dac 1,5 miarki meso prawda? chociaz na mnie pol dziala najlepszym sposobem na zwiekszenie skutecznosc takich zabawek jest...odpoczynek od nich, po pewnym czasie nawet kawa telepie nie ma sensu katowac organizm taka dawka stymulantow, nic dobrego to nie wrozy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 lat. Pierwsze suplementy? Jakie?

Następny temat

BIałko na mase (uzupelnienie)

WHEY premium