SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wplyw no boosterow na zdrowie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6438
Witam, otoz sie zastanawiam czy maja one bardzo negatywny wplyw na zdrowie, szczegolnie, ze mam tylko 17 lat. Wczoraj wzialem no xploda i byly takie sajdy, ze nie moglem cala noc spac, odbije sie to na moim zdrowiu w przyszlosci?


Zmieniony przez - kowalman w dniu 2011-02-05 20:40:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6438
Jestem tym szczesliwcem, ktory jest podatny na kofeine, na noxie kompletnie sie zawiodlem, bralem 1 saszetke 30 min przed pompa praktycznie zerowa(jak w kazdym no ktory bralem) jedynie wytrzymalosc troche w gore.
Co do wplywu na zdrowie juz troche mi rozjasniliscie. Sogi jak wejda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh, nie wiem czemu tak jest. Może robisz późno trening?
Ale nic ci nie będzie, chyba że masz chore serducho :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio był art w badaniach naukowych że podobno są rakotwórcze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...nie rakotwórcze, a niezbędne do powstawania komórek rakowych, konkretniej arginina.

Nie, nie są szkodliwe dla zdrowia osób pełnoletnich, o dobrym stanie zdrowia, w rozsądnych dawkach.

Prawdopodobnie przyjąłeś zbyt dużą porcję, nie mając wcześniej kontaktu z tego typu suplementami, jak i jak to często bywa z pierwszym dniem na siłowni.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla niepełnoletnich - jak wiesz co to jest i do czego służy to ci nie zaszkodzi. Znaczy trzeba mieć umiar w tym.

Co do tego
...nie rakotwórcze, a niezbędne do powstawania komórek rakowych, konkretniej arginina.

ja czytałem gdzieś że obniża tą możliwość. W koncu które jest prawdą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Faftaq ostatnio o tym pisał i przedstawiał badania, jeśli Cię to interesuje zagadaj, zapewne Ci to o wiele bardziej bardziej obrazowo wytłumaczy.

Pokrótce z całego tematu wynikło, że arginina jest niezbędna do powstawania/rozwoju komórek rakowych lecz sama ich nie wywołuje, w teorii im więcej jej spożywamy tym większe ryzyko.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o cholera
napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6438
Jezeli chodzi o porcje, to 1 saszetke, bo mam 2 probki, wczesniej mialem stycznosc z nox pumpem doriana 30 sasz. i shockiem. Za kazdym razem po takich 'dopalaczach' nie moge spac. Takze jak wypije kawe np. rano to tez bede mial ciezko zasnac.
Co do zdrowia, to wlasnie mnie dziwi, ze nie sa one tak szkodliwe. Przeciez tam sie znajduja rozne skladniki, ktorych jest za duzo wedlug gda tak jak witamina b12, ktorej w shocku byly ogromne ilosci.
A dodam jeszcze, ze na saszetkach nox pumpa pisalo, ze nie jest wskazane dla osob ponizej 18 lat. Dziwi mnie to, bo i tak rosne do 21 roku zycia wiec co to zmienia? Wtedy mam tylko dowod, a dorosly bede dopiero po 21 roku.

Zmieniony przez - kowalman w dniu 2011-02-06 10:18:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"a dorosly bede dopiero po 21 roku"

w świetle prawa jesteś już od 18, a takie ostrzeżenia są właśnie po to, żeby w razie czego jak by coś Ci się stało można było powiedzieć, że jako osoba dorosła zapoznałeś się z ostrzeżeniami i podjąłeś w pełni świadomą decyzję decydując się na zakup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nox pump zawiera geraminium dlatego lepiej za wcześnie nie brać. Widocznie jesteś bardzo podatny na takie specyfiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Jesteś tym szczęśliwcem , który jest podatny na takie zabawki
Zmniejsz dawkę i będzie dobrze.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 Białeczka

Następny temat

Spalacz ktory daje kopa

WHEY premium