SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radze przeczytac

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
W zyciu wiekszosci mlodziencow przychodzi taka chwila ze nie podoba sie ich umiesnienie. Jedyne co przychodzi im do glowy to silownia.Oczywiscie jest to bardzo dobra droga postepowania( oczywiscie z glowa ). Poczatkowa jest olbzymia motywacja , chec bycia wielkim , nie ma zadnych babier , wszystko rozowo i kolorowo , masa idzie , sila jeszcze szybciej , rosnie sie w oczach ,co powoduje jeszcze wieksza motywacje , niestety po kolo roku zaczynaja sie robic problemy , masa zaczyna stawac , sila tez nie idzie tak szybko. Wtedy duzo ludzi siega po suplementy+odzywki( jest to doskonala droga , jezeli rozplanuje sie to z glowa).Po zastosowaniu sie do diety , suplementacji zaczyna sie nowy okres w cwiczeniu , naprawde ostre trenngu , gdzie kazdy miliment masy bardzo cieszy.Szuka sie kazdego sparawdzonego sposobu jak byc wiekszym ,silniejszym. Zapewne sa takowe (nie bede tutaj pisal o sterydach bo nie o to mi chodzi , i nie pisze tego postu aby pisac o szkodliwosci tych specyfikow w mlodych , niedoswiadczonych rekach).Tak wiec stosujac sie do wszelkich zasad treningowych , zywieniowych jak i regeneracyjnych walczymy to wszelkie przyrosty , jest to wspaniala zabawa , takie zycie wielu z nas bardzo odpowiada , daja wielka satysfakcje i zadowolenie ze robimy cos dla siebie.
Ale czesto zapominamy o rzeczach podstawowych(oczywiscie nie jest to zadna regula i nie mowie o wszystkich) lecz spotykane jest to czesto wsrod mlodych kulturystow ( niestety znalazlem sie w srod takich) , zapominaja oni o zdrowiu , owszem wypytuja sie o wzrost , kregoslop itp, ale to nie wszystko , nie pamietaja ( moze nie wiedza ) o problemach kakie moze spowodowac bialko ,kamienie w nerkach to teraz nie zadkosc ,(dlatego kazdemu polecam rutynowe badania USG , i badanie moczu) , zmozony wysilek fizyczny , bardzo dobra rzecz zaczerpnac sportu , ale z glowa , im bardziej organizm sie meczy , tym bardziej serce pracuje popmujac krew do miejsc ktora sa najbardziej zmaczone , a serce to miesnien nie zapominajcie o tym , im bardziej pracuje tym bardziej rosnie ( nie wolno dopuscic aby znacznie zwiekszylo swoje rozmiary , tutaj proponuje EKG ,rutynowe badania krwi,naet ECHO).Trzymajac sie takich rutynowych kontroli wszystko jest wporzadku i mozna dalej kontunuowac pasje swojego zycia , niby taka drobnostka a takie to jest wazne.Najlepiej jeszcze jest znalesc dobrego lekarza ,ktory by was prowadzil ,radzil co robic itp
Moze nie jest to zaciekawy post , ale zawsze mozna to wywalic
Dalem to do treningu bo tutaj zaglada masa ludzi , lecz tematyka wiaze sie glownie z medycyna , wiec dam w "Poradach medycznych" linkt do tego postu

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...moga wynikac ze spozywania zaduzej ilosci jedzenia ?
to teraz napsz post "jakie szkody powodoje nadmiar jedzenia pomaranczy, grzybow, makaronu" wiadomo ze nawet nadmiar picia mleka moze zaszkodzic ale po co o tym pisac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Fajny post, ale sog nie wpada.


Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
SOG 4YOU

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry artykuł slog dla Ciebie )

pata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
no fajne i straszne za razem
ceo w poniedzialek przedyskutujemy ten post

________________________
daj soga dobry człowieku <<<<<<=====>>>>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
moze by to podwiesic?
co mody na to?


*chill out with me*
in drumm&base way
:] ]l[ .k/ll/m. ]l[ :]

"Niestety, niektórych spraw nie da się rozwiązać na rozkaz. Może dlatego głupcy wymyślili sobie bogów: żeby mieć kogoś, czyje rozkazy na pewno zostaną wykonane..."

kazali mi napisac ze jestem doradcą w dziale trening...
no to napisałem:
jestem doradcą w dziale trening, czaisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ty no ..... SOG obowiązkowo jak jeszcze mi powiesz co z tymi chorobami wywołaanymi przez białko....

Can U feel that pain in my ass??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Świetny post czeba go podwiesić sog dla ceo !

"sfd" to wspaniała rzecz.
Czeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielki sukces .

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Jak wiadomo bialko to podstawa budowania miesni , bez tego ani rusz ,lecz sa pewne dawki ktorych organizm nie jest w stanieprzyjac ,nadmiar tego bialka osadza sie w nerkach (w postaci piasku ,poczatkowo ,pozniej juz jako kamienie).Trzymajac sie normy 2 g/kg masy ciala jest to dawka nie grozna ,radze sie jej trzymac , czesto spotykacie sie napewno z tym ze trzeba pic duzo wody , ale nie traktujcie tego jak pomocy przy kreatynie (ktora zatrzymuje wode w miesniach), potraktujcie to jako lekarstwo , woda filtruje nerki , czysci je z tych niepotrzebnych substancji (miedzy innymi bialko ktore moze byc tak klpotliwe) dlatego apeluje by pic minimum te 3 litry dziennie , naprawde moze to wam pomoc
Nie pisalem tego postu aby kogos przestraszyc , celem moim bylo to aby zaczac martwic sie zdrowiem ,a nie tylko wielkoscia masy miesniowej , mam nadzieje ze tak zostalo to odebrane

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SOGa juz ode mnie za ten post wczesniej dostales, ale z tym bialkiem to mnie troche zeschizowałes. Akurat robie teraz cykl na rzezbe (zostalo mi jeszcze 2 tyg i stosuje diete wysokobailkowa). Ale ogolem to tylko miesiac wiec nic mi nie powinno byc. Jestem za podwieszeniem tego posta u góry!

Łąkis Santa Barbąłkis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Defu , takie schorzenia nie robia sie z dnia na dzien , nie masz sie co tak strasznie przejmowac ,tylko poprostu co jakis czas skontroluj sie i po problemie

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dają Pompki

Następny temat

MASZ PROBLEM Z MASĄ<MAM NA TO ANTIDOTUM>

WHEY premium